Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az emberek mit szeretnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek mit szeretnek a randizásban?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rühellem, ki nem állhatom. Mintha kötelező jellegű "násztánc" lenne a szex előtt. Mit lehet ebben szeretni?
2013. aug. 11. 16:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mit lehet NEM szeretni a randizásban?


Nem az a lényeg, hogy megdugd végre a másikat. Az a lényeg, hogy érezzétek jól magatokat.

Én például szeretem az izgalmat előtte: vajon elég csinos vagyok? tetszeni fogok neki? nem túl visszafogott/kihívó a ruhám?

Ha ő találja ki a programot, akkor az az izgalmas, hogy hova visz. Ha én, akkor az, hogy vajon tetszeni fog-e neki.

Aztán a beszélgetések... amikor kiderül, hogy ugyanazon a nagykoncerten csápoltunk öt éve, talán pont egymás mellett, vagy hogy ugyanúgy vélekedünk a családon belüli hierarchiáról, vagy a belvárosi forgalomszervezésről...


Próbáld meg jól érezni magad. Mert ha lerí rólad, hogy csak a szexért csinálod, az nem valami vonzó.

2013. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Úgy érzem, hogy te eredmény orientált vagy, mint ahogy a társadalom nagy része. Úgy gondolom úgy gondolod, hogy csak az út végcélja az ami számít, nem pedig az az út amit közben az ember megtehet és élvezheti. Javíts ki ha tévedek.

2013. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!