Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajoktol- Van olyan lany,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoktol- Van olyan lany, akinek nem jon be egy pasi de nem razza le se szepen, se csunyan hanem?

Figyelt kérdés
26 vagyok, felvettem a kapcsolatot egy falubeli csajjal, aki 21 eves. Bejon nekem, es szeretnem ot kozelebbrol megismerni. Gond az, hogy vagy tenyleg nagyon elfoglalt mint ahogy allitja magarol, vagy nem szivesen ir vissza FB-n. Parszor mar kihivtam ot, eddig csak egyszer sikeresen. Elmentunk furodni. Utana kerdeztem tole, hogy lehet e szo talirol maskor is, azt mondta igen osszehozhatunk majd valamit.De ha irok akkor elolvassa aztan fel napjara ir, akkoris keveset. Egyebkent o nem azaz FB bolond fajta, alig rak ki itt ott csak uj profilkepet, irkodni nem irkod kommentokat, se lajk, szoval gondolom csak chat miatt jar oda ha jar, es nem tudom hogy tenyleg csak olyan kevesre lenne ideje, vagy o olyan fajta, vagy en nem jovok annyira be neki.De volt mar ugy tobbszor is hogy irta most lesz ideje, ha elintezi teendojet ir nekem. persze nem irt.Ezert nem ertem ot. Szerintem ha nem jovok be neki es nem akar talalkozni akkor megmondana vilagosan es vagy szepen vagy durvan lerazna, de o valami oknal fogva megis azt mondja hogy majd ha lesz ideje talalkozhatunk, es azt is irja hogy majd ir ha hazaert es talizhatunk. Nem ertem. Lehet nem mer lerazni? Csajok, ti milyenek vagytok? Mi lehet a csaj fejeben? szerintem egy 21 eves mar nem jatszik mint a 15, nem eszetlennek nez ki.
2013. aug. 10. 19:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehetseges olyan verzio, hogy szeretne de nem mer velem kijonni ezert ferehalogat meg kifogasozik de nem raz le? nem nez ki annak a parazos tipusnak
2013. aug. 10. 19:35
 2/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szerintem tényleg nem ér rá a lány. Én eléggé félős vagyok, de azért mindig világosan megmondom az adott fiúnak, ha nem akarok vele találkozni.
2013. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mint te is írtad egy 21 éves lány már nem játszik. Vele kellene megbeszélned. Kérdezz rá konkrétan nála
2013. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem szokasom ennyi idosen ilyen kerdeseket feltenni idegeneknek, de sokan vagytok itt, es elegge fontosnak tartom-szoval nem ugy vagyok vele hogy hat ha nem akkor nem... En ha nem akarnek egy csajjal ismerkedni, akkor szepen ugy raznam le pl. hogy azt mondanam neki hogy van egy alakuloban levo kapcsolatom es ne haragudjon ezert vagy valami ilyesmi... Viszont o nem mond semmi ilyet, csak hogy majd ir ha hazajott meg majd talizhatunk aztan semmi. egyebkent ma volt valahol, es irta hogy amint hazaer, ir nekem. hat azota volt mar otthon, mert elolvasta amit irtam neki FB-n, tobbszor is beugrott aktivnak, aztan lement.megsem jelzett vissza... elmondanam neki azt is hogy tetszik nekem es szeretnem kozelebbrol megismerni mert az elso talalkozasnal feldobta a hangulatom, de felek hogy ezzel elijesztem. bar olyan hule ember nincs aki talifelkeresbol nem ilyesmit vesz ki.inkabb meg csak turogetem es szepen allok hozza a "huzasaihoz".ket-harom hete van ez, nem akarom maris letamadni.ugy vagyok vele, hogy ezt semmi esetre sem akarom elbaltazni.
2013. aug. 10. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:
ha csak három hete van, akkor még kísérletezhetsz egy darabig, de őszintén szólva, ha nekem tetszik valaki, akkor visszaírok. ha tényleg tetszik, akkor nem hagyom annyiban, meg nem felejtem el.
2013. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de ha nem tetszik akkor nem irod neki hogy "majd ha hazaertem irok" hanem max kamuval lerazod. vagy mi ez, valami csajos huzas hogy kitarto e a srac es nem csak valami alkalomra hajt? ha kibirod az egy honapot akkor beszelhetunk komolyabban? :D
2013. aug. 11. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:

nem, nem hiszem. csak a népmesékben vannak ezek az akadályversenyek.

nem tudom, miért csinálja ezt veled a lány. de ha nagyon tetszenél neki, akkor nem csinálná. (előző vagyok).

2013. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt gondoltam, a fenebe is. de ha csinalja akkor meg miert csinalja, ez itt a kerdes.
2013. aug. 11. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!