Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 15 a pasi meg 19 mehet ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 15 a pasi meg 19 mehet ez a kapcsolat? Vagy túl nagy a korkülömbség? :S tudtommal ezek a pasik ilyen kis csajoktól csak szexet akarnak. De ő nem ilyen. Szal tud várni rám.

Figyelt kérdés
korkülömbség...
2009. nov. 21. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
herótom van ettől a hányéves hányévessel témától. Nemigaz hogy nem lehet megérteni hogy nem a számok számítanak ha jólérzitek együtt magatokat. és főleg nem mások véleménye. na és te gondolom már férjhez akarsz menni ennyi idősen hogy annyira komolyat akarsz igaz.
2009. nov. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
szerintem nem nagy a korkülönbség :)
2009. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Hát... Általában az szokott lenni... Mármint, jó, hogy tud várni, mert tudja, ha vár, megkefélhet jól. :D Az a gáz, hogy a lányok pl. 14-15 évesen a 18-19 éveseket "még beleférnek" mondják, a 21-22 éveseket meg már "túl sok, csak megdugványozna", pedig, hidd el nekem, a 21-22 kevésbé kefélgetne, mint a 18-19.
2009. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Én 20 voltam/f/ a lány 15... Ennek 25 éve... Lassan 24 éve vagyunk házasok, 3 lányunk van... Tehát IGEN!!!
2009. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen kapcsolatom, mármint mikor én voltam 15 éves akkor az akkori barátom 19 éves volt. Fél évig voltunk csak együtt de az nagyon jó volt, ő nem erőltetett semmit. Csak arra kell figyelni hogy ne legyél túl kislányos, ne féltékenykedj. Mi is még mindig szeretjük egymást, még 3 év múltán is, csak egyes okok miatt nem lehetünk együtt.
2009. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2009. nov. 22. 08:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozz tisztán, és ha tényleg azt érzed, hogy téged szeret, és nem csak megfektetni akar, akkor az a 4 év még belefér.

Csak mindig okosak legyetek, és gondolkozzatok ,hogy ne legyen gond, és ne siessetek el semmit.

Szerintem ami még "ideális" korkülönbség 5-6 év.

Sikeres mérlegelést, és sok sikert nektek.

PEACE

2010. febr. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!