Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túlsúlyos fiúval, lehet járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos fiúval, lehet járni?

Figyelt kérdés
Sokan cikiznek engem, igazábol nem járok vele, csak néha dumcsizok vele, igazábol már leráznám, de nem akarnám megbántani. Amúgy, 17 csinos csajszi vagyok és nem túlsúlyos,56 kg. Vélemény? Ne cikizzetek ti is, légyszi!
2009. okt. 26. 14:00
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Persze, hogy lehet.Én eleve a macis típusúakat kedvelem, és a barátom sem kis darab.Sőt általában a nagyon termetű fiúk megértőbbek, kedvesek, jobban tudnak szeretni mint a vékony testalkatú fiúk.Mennyi az a túlsúlyos?
2009. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

nem, mert megbüntet a rendőr

amúgy meg ha összejönnél vele, egy túlsúlyos kevésbé helyes srác mellett a többiek jobban látnák, hogy milyen csinos vagy, mert természetesen az ő véleményük szent

felszínes ribanc

2009. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát a súlya olyan, izé kb. 110 kg nem is tudom, csak így ránézésre. Látom mindenki a srác mellett áll, szerintem van jo szívetek. Koszi mindenkinek, hogy válaszolt és bocsi a helyesírásért!
2009. okt. 26. 16:55
 14/22 anonim ***** válasza:

hány centi kb ahhoz a 110 kilohoz?


amugy kérdésre válaszolva: persze,hogy igen

párom is a "nevékony" kategoria,(duplaannyi kilo mint én:D),de ez max akkor zavar,ha épp rámjön hogy aggodjak az egészségéért,amugy nem,ugy imádom ahogy van,hurkácskákkal,mindennel

(kicsit dagi 8 éves öcsém amugyis megmondta a frankot: kockás hasam lesz...a csikok már látszanak:D)

22/L

2009. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Már mint a magassága? Olyan 185 cm
2009. okt. 26. 17:20
 16/22 anonim ***** válasza:

Baromira nem bírom az olyat, aki másokat mások véleménye alapján skatulyáz be. Az istenért.. DÖNTSD EL TE, HOGY AKARSZ-E VELE JÁRNI. Ha azért akarod lekoptatni, mert nem szimpatikus, akkor azért koptasd le. Ha téged zavar, hogy túlsúlyos, akkor azért koptasd le.

Ne mások irányítsanak és befolyásoljanak már ennyi idősen..

2009. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Te is ezt az oldalt azért veszed igénybe, mert mások véleményére vagy kiváncsi, nem? Hali! D
2009. okt. 26. 20:19
 18/22 anonim ***** válasza:
Macis barátnö vagyok az előzőből 2.:) a barátom 115kg
2009. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
jah és én 60kg:)
2009. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
A 185 cm-hez szerintem nem sok a 110kg.Ha neked bejön és jól érzed magad vele akkor járj vele,ne érdekeljen a többiek véleménye!
2009. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!