Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy vetessem magam észre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vetessem magam észre egy fiúval?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, beszélünk néha de csak szakmai ügyben, nem nagyon ismer. Mit csináljak, hogy megforduljon a fejében, hogy tetszek neki? Nem akarok nagyon rányomulni, nem tudom van-e barátnője meg ilyesmi. Nem vagyok csúnya, 7-8 ast adnék magamnak 10-es skálán, ha fiú lennék. Elég zárkózott vagyok, ezért nem olyan könnyű. Hogy kell viselkedni, hogy kíváncsi legyen rám? Kérdezgessek a munkájáról?


22/L


2011. okt. 13. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen kíváncsiskodj!Az bejön szerintem:)
2011. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Szia! Van egy aranyos tetoválás a fenekemen, ha bejössz a mosdóba megnézheted!"
2011. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DiMalto ***** válasza:
semmi meló téma,beszélj magán életi témákrol,célozgass h nincs kapcsolatod de ideje lenne egynek.... fényezd egy kicsit,pl hogy kár hogy nincs több olyan srác mint ő,akkor már biztos te sem lennél singli,stb.. Ha adod a jeleket tutti venni fogja h mi újság :) (F)
2011. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Isten ments hogy ezt tedd, oké hogy nem munkáról de ráhajtani kár lenne. Még a végén elijeszted.
2011. okt. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is ezt gondoltam, köszi :)
2011. okt. 13. 23:14
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok csúnya, 7-8 ast adnék magamnak 10-es skálán, ha fiú lennék. "


Tehát a külsőd az egyetlen pozitívum, amit fel tudsz mutatni? Arra nem gondoltál, hogy ő maximum 5-öst adna rád és, hogy egyáltalán nem jössz be neki?

2011. okt. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát így ismerkedésnél szerintem a külső fontosabb (bárki bármit mond) a többi meg úgyis kiderül később. Mármint nyilván egy kaliber vagyunk, ezért valószínű tetszek neki, de ha nem akkor mindegy is.
2011. okt. 13. 23:34
 8/8 anonim ***** válasza:
beszélj és beszéltesd, ismerjen meg jobban. Közben pedig mosoly-mosoly-mosoly és valami finom illat.
2011. okt. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!