Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megmondjam neki, hogy igazából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy igazából nem szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy pasim (volt pasimnak egyik haverja..), nem tudom mit tegyek. Az a helyzet hogy ő miután összejöttünk másik nap már mondta hogy szeretlek...(ez nálam kicsit fura..) meg mindig olyan sms-eket ír hogy nagyon szeret és ő is elvárja ugyanezt csak sajnos én nem szeretem,néha mondom neki hogy "énis.." dehát....nem azt érzem amit ilyenkor kellene. Nem szeretném átverni, még csak 2 hete járunk elmondjam neki ezt? De mégis mit mondjak?
2009. okt. 25. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem jó, ha azt mondod "én is"


legyél őszinte. mond meg neki, hogy nem tudod viszonozni az érzelmeit.

2009. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne azt mondd neki, hogy nem szereted, ez olyan rideg, mindenféle rossz érzést okozhat benne. Inkább mondd neki azt h ez neked így túl gyors, neked erre több időre van szükséged. Ez nem annyira lelombozó :)

16/F

2009. okt. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 00:08


nehogy már!! ezzel csak reményeket táplálna.


nem szabad mások érzelmeivel játszani!

2009. okt. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha 2 hét alatt nem alakult ki benned semmi, akkor már nem is fog! Járkálhatsz vele, de ez nem tisztességes. Mondd meg neki kerek perec! Így végső soron mindenki jól jár!
2009. okt. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki hogy nem érzed úgy hogy szerelmes lennél... és hogy nem tartod jó ötletnek hogy tovább együtt maradjatok. ez így tisztességes, nem úgy hogy játszunk a másik érzelmeivel... 23F
2009. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát ez attól függ...alakul benned egyáltalán vmi? együtt vagytok jó vele, stb.? ha semmit nem érzel, akkor már valószínű nem is fogsz...=/ de ha érzed azért azt a bizonyos bizsergést ha vele vagy akkor már alakul. =)
2009. okt. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 00:08 vok


Bocsi, én nem úgy vettem ki a szavaiból, mintha szakítani akarna. Az, h 2 hét alatt nem alakult ki szerelem még nem egy szörnyű dolog, sztem nem kell rögtön emiatt már otthagyni a másikat, majd jön az. Ha pár hónap után se jön, akkor van gáz.

2009. okt. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én vagyok ugyan így...

van egy lány akit nagyon nagyon az életemnél is jobban szeretek, mondtam neki énis h szeretlek kicsim meg minden, de ő is csak annyit mondott, h énis énis.. de ma msnen rámírt, hogy szomorú de ő nem érez irántam semmit.. pedig még csak 3napja úgymond "járunk"...

és ez nagyon megbántott... ma találkozunk, hogy megbeszéljük mi legyen...

szerintetek mi lessz?=/

2009. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 09:33 vok

nagyon félek mi lessz szorítsatok:)

2009. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

és mi lessz ha elutasít?:(

azt nem élném tul..

2009. okt. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!