Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit több éve ismerek, nagyon jóban vagyunk, mindent megbeszélünk. Az utóbbi időben sokat voltunk együtt, és kiderült, hogy többet érzek iránta mint barátság. Jelenleg van barátja. Szerintetek megmondjam neki mit érzek? Arra nem számítok, hogy igent mond, inkább az érdekelne, hogy ez mennyire hathat ki a jelenlegi barátságunkra? Légyzi kort és nemet is írjatok! Köszönöm! 20F
2010. nov. 13. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
minden kép :D
2010. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt jól meg kell fontolnod! Ha a sráccal nincsenek valami jóban már akkor lehet lenne esélyed, de ha jól megvannak akkor szerintem ne! Mondjuk nem tudom mennyire fontos a barátsága, de ha jóban vannak, és megtudja a srác, hogy szereted a barátnőjét, akkor ellened fogja hangolni.


Függhet amúgy a lánytól is, hogy lehet, csak kedvesen elutasít, de az is megtörténhet, hogy azt mondja; inkább ne találkozzatok emiatt!


Neked kell mérlegelni!

2010. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22F
2010. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kiváncsi vagy hogy hat a barátságotokra,próbáld ki, mond el neki.Lehet,hogy ő is többet érez irántad,ha nem jó a kapcsolat amiben benne van van esélyed ha szereti a barátját úgyse szakít vele! de job ha őszinte vagy.. neked is neki is!

22/L

2010. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el. Mert ugyee jobb megbánni, hogy megtettük, mint bánni, hogy nem tettük meg. És ha nem mondod el, mindig ezen fogod magad rágni.
2010. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!