Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 12 éves fiu vagyok! Barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

XxXxSaNyIxXxX kérdése:

12 éves fiu vagyok! Barátnőt keresek valami oldal vagy valmi valaki tudvalamit?

Figyelt kérdés
JA és mielőt az mondjátok hogy 12 évesen még kicsi vagyok hozzá már volt 3 barátnőm....

2013. aug. 5. 17:59
1 2
 1/14 Sir Sarcasm ***** válasza:
95%
oh your a real badass
2013. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Az iskolában a parafa üzenőfalra tegyél ki egy hírdetést magadról. A 8 évesek biztos örülnének hogy ilyen érett pasijuk van. Amúgy vicctől és g.c.ségtől eltekintve, ha olyan vagy mint én (én 12 évesen már majdnem nem voltam szűz, és 13 évesen vesztettem el egy 16 éves lánnyal) akkor sulidban nézz szét, barátkozz azokkal a korodbéli lányokkal, akik jóban vannak a nagyobbakkal, és ha már sokat lógtok együtt (mm a nagyokkal), 1-2 nagyobbnál bepróbálkozhatsz:)
2013. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Nagy strici lehetsz.

Viccet félre téve, várj 1-2 évet. 12 évesen túl fiatal vagy hogy barátnőd legyen.

Suliban kéne keresned barátnőd nem "oldalon".

Több szerencsét a való életben!

2013. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Menjél haza! 12 évesen nem is ismered a tetszést a szerelmet! Előbb azt tudom h sz*rul írsz és aztán tudom azt is hogy hol lehet csajozni de nem mondom el. Talán majd két év múlva, mert még TÚL FIATAL VAAAAGY!!!
2013. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
3 barátnő? Hogy hívták őket? Nidorina, Kangaskhan és Jynx? :D
2013. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ja, és az oldal, ahol további "barátnőkre" tehetsz szert:

[link]

2013. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na tudjátok mit nem is kell segitég Mr Gunyolódó banda!
2013. aug. 5. 19:10
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
NOKEDLI!
2013. aug. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 évesen legoztam meg haverokkal lent voltunk a téren. Nem a lányok után rohangáltunk...
2013. aug. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiúk minden korban a lányok után rohangálnak, de ez legyen csak az én véleményem! :D

A szerelem ugyanis nincs korhoz kötve. Ki mikor érik meg rá.


Viszont lerí a kérdezőről, hogy nem saját magának akar "megfelelni", hanem a környezetének.


Ilyen esetben viszont érthetők a fent leirt kommentek...

2013. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!