Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, most a ti véleményeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iza123 kérdése:

Fiúk, most a ti véleményeteket kérdezem . Persze a lányoké is érdekel. (lány vagyok) SEGÍTSETEK! MIT tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom . Az eggyik legjobb haverom volt . Facebookon minden napbeszélgetünk . Meg élőben is ismertük egymást. A maji napokban,bevalotta hogy szerelmes belém . De én vissza utasítottam . Nem akartam elveszíteni a Legjobb fiú barátomat . De mióta elutasítottam,azóta hozzám se szól . Nagyon fontos, ő számomra .

2013. aug. 4. 23:10
1 2
 11/18 anonim válasza:

Jaj ezek a helyesíráshuszárok...

Csalódott, biztosan nehéz volt elmondania és nem azt kapta amit szeretett volna. Lehet, hogy sohasem lesztek "úgy" jóban, talán jön egy másik lány neki az életben aki nem "csak"(?) barátságot akar. Várj kicsit, néha írj fb-on.

2013. aug. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsát . És bocsánat a helyes írás miatt .
2013. aug. 5. 11:25
 13/18 A kérdező kommentje:

De ha valakinek van még tipje akkor könyörögve kérem hogy írják le. Még akkor is ha bunkó megjegyzés,vagy bántó .

Minden ember véleménye fontos ,és érdekel .

2013. aug. 5. 22:03
 14/18 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mit érez. Ha megszégyenülésnek gondolod, minél hamarabb meg kell mondanod neki, hogy ettöl ő még nem lett más a szemedben, és szeretnéd ha a barátságotok megmaradna. Ha dühös, akkor várj még vele. Ha szomorú, akkor nem valószínű hogy tud úgy rádnézni mint barát, nem pedig mint a szerelme.
2013. aug. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Mancs10 válasza:
A srác most biztos megbántódott, mert így is nehezen vallott neked szerelmet és nem azt a választ kapta amit remélt! Hagyd egy kicsit egyedül, majd ő ír ha akar, de már nem az leszel a szemében aki eddig voltál!
2013. aug. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 David Van Hellsing válasza:

Hát szerintem vagy nagyon szomorú vagy megharagudott rád. De talán kicsit mindkettő. Szerintem ha felveszed vele a kapcsolatot és kicsit beszélgettek talán jobb lesz a helyzet.

14/f

2013. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Én is pont ilyen helyzetben vagyok már hosszú-hosszú évek óta, mint a barátod.

14 évesen ismertem meg egy lányt, akibe egyből beleszerettem és rengeteget beszéltünk és találkoztunk meg minden, de ő mindig csak barátként tekint rám.

És sokszor elhatároztam, hogy elmondom neki valójában mit érzek, de félek hogy elveszítem őt mint barátot, mert nem viszonozná... pont úgy mint te :D ami teljesen érthető mondjuk, mert az érzelmeket senkire sem lehet ráerőszakolni, de mégis rosszul esne.

Minden esetre nagyon bátor húzás volt a barátodtól hogy megtette, nekem nem menne :)

2013. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 pirosalma4444 válasza:
Szomorú.. velem is ugyan ez történt azóta nem is beszéltünk..de nem is erőltetem ugy gondolom ha akar akkor majd jelentkezik..
2013. szept. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!