Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes belém egy fiú de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy fiú de én nem ismerem! Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
S. O. S szerelmes belém egy fiú akit életemben nem láttam. Csak rám írt h nagyon tetszek neki meg ilyeneket és h járna velem. Ezt elmondtam a barátnőmnek meg minden és kiderült h ő ismeri a fiút és elmondása szerint nagyon kedves és bele szakadna a szíve ha le koppintanám. És még azt is mondta h nagyon bizonytalan. )És örülne ha járnék vele de én nem akarok nem is ismerem meg minden!!! De barinőm azt mondta h járjak vele 3 hétig és ha nem szeretem meg szakítsak vele.. de akkor is össze tör a szíve ha nem járok vele de akkor is ha járok azt majd szakítok vele ennek semmi értelme!! Mit tegyek? Még soha nem volt pasim : (( mit tegyek?

2013. aug. 4. 14:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Am meg nem az de írtam neki h írjon magáról legalább vmit"" de csak szíveket írt -_-
2013. aug. 4. 21:07
 12/13 anonim ***** válasza:

TE tényleg ilyen buta vagy? Oké, 12 éves (mondjuk ilyen korban minek pasi?),de gondolkozz már el.

Van egy srác akinek tetszel. Te meg nem akarsz járni vele, mert nem ismered?

Ha ebből indulunk ki, akkor az emberiség ősidők óta kipusztult volna, ha mindenki csak olyannal jön össze, akit ismer. Tudod egy kapcsolat úgy indul el, hogy még nem ismered az illetőt, de később ez megváltozik. Majd meg fogod ismerni és kész. -.-

"Barinőd meg ostoba. Járj vele 3 hétig? Mi ez az időmegszabás? Miért pont három hét?

Járj vele 3 percig. Ha nem ismered meg ennyi idő alatt, akkor dobd.

Járj vele 3 óráig, 3 napig, 3 évig. Istenem... emberek...

2013. aug. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Jól van MÁR! Nem kell le butázni azt akiről azt se tudod hogy ki csoda .. de fel fogta hogy nem akarok járni s mondtam neki hogy legyünk csak barátok ennyiben le is zártuk -_- : )
2013. aug. 7. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!