Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan okos, szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan okos, szép, magas lányok, akik mindig csak a gazdag pasikat veszik észre, azokkal járnak, majd döntik azokat romba?

Figyelt kérdés
A szomszéd lány pont ilyen. 27 éves, magas, fekete hajú, csinos, 2 diplomás (gyógyszerész és vegyészmérnök, előbbit nappalin, azzal párhuzamosan meg a másikat levelezőn végezte el mindkét helyen 4,3 feletti átlaggal)és csak a magas, helyes, rendkívül gazdag pasikat veszi észre. Olyan szinten érzéke van hozzá, hogy ez hihetetlen. Egyszerűen érzi, hogy melyik az ilyen pasi, akivel érdemes szóba állni. A csajnak 3 munkahelye van, Svájcban 1 hétig, 2 hétig Pesten és 1 hétig vidéken dolgozik a szakmájában, gyógyszerészként (vegyészként kevesebbet keres). Így a 3 helyről kb nettó 800-900 ezer ft befolyik neki. Már 2 pasija volt, gazdagok, mérnökök, olajmérnök volt az egyik. Földig kopasztotta mind a kettőt. A pasikat kiszipolyozta, csak a szülők kergették el ezt a lányt onnan, mert ők látták, hogy mennyire képes irányítani a fiúkat. Most is lett egy pasija, egy svájci gyógyszerész. 3 nap alatt ott össze is szedte. Már autót is vette neki a srác, 11 milliós audit. A pasinak is van 3 autója, mind a tizenmilliós. A pasi szülei Pesten élnek egy 132 milliós lakásban. Hogy lehetnek egyes nők ennyire szépek, okosak és ennyire rafináltak? Ha beszélget vele az ember 2-3 órán át, akkor egy angyali teremtésnek néz ki, de ha hosszabb ideig vele él, akkor 1000% os fordulatot vesz és csak a cél érdekli? 27 éves már mindent elért, amit tulajdonképpen egy frissen végzett 24-25 éves jó szakmájú diplomás valaha is elérhet.
2013. aug. 3. 12:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy én is ilyen vagyok, mint az említett lány, csak én fiatalabb, mint a testvéred. 2 egyetemre járok, kimagaslóan intelligens nőnek tartanak. Hogy milyen pasikra bukom? Olyanokra, akik olyanok, mint én. Mivel gazdag családból származom alapból és egyetem után feltehetőleg jól fogok keresni. A pasitól nem várom el, hogy vagyonos legyen, de azt igen, hogy legalább olyan értelmes legyen, mint én és küzdjön, kaparjon azért, hogy jól keressen. Ennyi. Nem húzom le, de ő se húzzon le engem.
2013. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!