Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan okos, szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan okos, szép, magas lányok, akik mindig csak a gazdag pasikat veszik észre, azokkal járnak, majd döntik azokat romba?

Figyelt kérdés
A szomszéd lány pont ilyen. 27 éves, magas, fekete hajú, csinos, 2 diplomás (gyógyszerész és vegyészmérnök, előbbit nappalin, azzal párhuzamosan meg a másikat levelezőn végezte el mindkét helyen 4,3 feletti átlaggal)és csak a magas, helyes, rendkívül gazdag pasikat veszi észre. Olyan szinten érzéke van hozzá, hogy ez hihetetlen. Egyszerűen érzi, hogy melyik az ilyen pasi, akivel érdemes szóba állni. A csajnak 3 munkahelye van, Svájcban 1 hétig, 2 hétig Pesten és 1 hétig vidéken dolgozik a szakmájában, gyógyszerészként (vegyészként kevesebbet keres). Így a 3 helyről kb nettó 800-900 ezer ft befolyik neki. Már 2 pasija volt, gazdagok, mérnökök, olajmérnök volt az egyik. Földig kopasztotta mind a kettőt. A pasikat kiszipolyozta, csak a szülők kergették el ezt a lányt onnan, mert ők látták, hogy mennyire képes irányítani a fiúkat. Most is lett egy pasija, egy svájci gyógyszerész. 3 nap alatt ott össze is szedte. Már autót is vette neki a srác, 11 milliós audit. A pasinak is van 3 autója, mind a tizenmilliós. A pasi szülei Pesten élnek egy 132 milliós lakásban. Hogy lehetnek egyes nők ennyire szépek, okosak és ennyire rafináltak? Ha beszélget vele az ember 2-3 órán át, akkor egy angyali teremtésnek néz ki, de ha hosszabb ideig vele él, akkor 1000% os fordulatot vesz és csak a cél érdekli? 27 éves már mindent elért, amit tulajdonképpen egy frissen végzett 24-25 éves jó szakmájú diplomás valaha is elérhet.
2013. aug. 3. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy magas lányt, de a csávója minden csak nem gazdag (őt is ismerem) de még csak bunkónak se mondanám.


De a CSAJOK többsége ilyen nem kell ahhoz magasnak lenni. Sőt. A magas csajok nem válogatnak nagyon, mert a magas csávók jöhetnek csak szóba (mint én muhahah - bár ennek rossz vége lenne, mert a magas csajokhoz minimum 18 centis farok kellene) szóval a magasság nem számít.


A legtöbb csaj ilyen. Főleg az ait te jellemeztél ez a "gyerünk előre" törtető, lelketlen csaj.

2013. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ismersz ilyen lányt mint amit a kérdésedben írtál minek kérdezed meg hogy van-e olyan? Te hülye
2013. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad magadnak a kérdést, vannak xD
2013. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vannak.

De te most ezt irigyled? Ne már... milyen sivár élete lehet lelkileg, semmiféle szeretetet nem érez senki iránt, semmi mély érzelem.

(Vagy lehet, hogy nem irigyled, de eléggé magasztaló lett a szöveged.)

2013. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdem ezt. Hanem mert a testvére 23 éves lány (én fiú vagyok, 28 éves)és éppen most készül elcseszni az életét egy 39 éves, senkiházi alak mellett. Ezt pasit már 3 másik lány elzavarta, mert lusta és szegény, mint a templom egere (én nem leszek ilyen, ha beledöglök, akkor sem). Minimálbér alatti összegért, 62 ezer ftért dolgozik egy gyárban itt ahol a madár sem jár, napi 12 órában. Én már elköltöztem otthonról albérletbe, de ő meg a helyemre beköltözött nálunk, úgy, hogy egy pennyt sem fizet a rezsibe, henyél egész nap, dugja a testvéremet. Édesanyám már egyedülálló, mert édesapám 9 éve meghalt. Ez a pasi már több, mint 3 éve ott van és csak veszekedni bír, káromkodik stb. A fizetéséből arra megy el 25 ezer ft, hogy minden nap a munkahelyéről (ott lakik, ahol van a munkahelye meg az anyja)lemegy a testvéreméknél, ott alszik, ott eszik, ott fürdik, ott borotválkozik, iszik stb, de soha egy forintot nem ad a kasszába, pedig anyám elég szegényesen él és a testvérem is csak most fog munkát keresni, mert most végzett a fősulin. Mindig mondja neki az anyám, hogy ne ordítson vele (testvéremet meg már annyira behálózta, hogy csakis ennek a ,,dögnek,, ad igazat), mert hívja a rendőrséget. De nem hatja meg, mert fenyegetőzik tovább. Meg anyám mondja neki, hogy mivel már ő sem lesz fiatalabb, meg minek jön le oda minden nap, mert azt a kevés 25 ezer ftot is meg tudná spórolni, ha csak heti 2 szer jönne le. Erről hallani sem akar. Továbbá mondjuk neki, hogy menjen ki külföldre dolgozni, mert az összes ismerőse, akik ott dolgoztak vele a gyárba, mind egytől egyik elmentek külföldre dolgozni zsírosabb pénzekért. Ő nem hajlandó, nem tudja a nyelveket semennyire sem, már 40 éves lesz, nem bírja a melót (pedig sokan ilyen korban még kimennek), nem meri itt hagyni az anyját, aki meg őt terrorizálja, hogy ha elmegy, akkor véget vet az életének. Mit lehet tenni? Romokban vagyunk.
2013. aug. 3. 12:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Én meg idegroncs lettem azóta, diplomával is keveset keresek, éppen csak futja az albérletre, kajára meg a tanulmányaimra. (Mscre járok). Már egyik munkahelyről ki is rúgtak, mert nem álltam meg a helyemet szerintük. De nem is tudnám, mert ideges vagyok, hogy az én életem is 28 évesen egyelőre nullán van, nettó alig 100 ezer ftért, barátnő nélkül, családom is romokban van, mert se apám és van egy betolakodó ott, aki manipulálja a testvéremet, hogy nem kell pénz, majd csak megélnek segélyből is, mint a cigányok. ÁÁÁ!!
2013. aug. 3. 13:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem cikizlek, de diplomával tényleg szarul keresel.

Én " csak " cukrász vagyok érettségivel meg okj-val és nettó 140et keresek. Mondjuk otthon lakom, de van kocsim.

23f

2013. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja az lemaradt, hogy nekem sincs nőm :-(
2013. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak, mint azt jól megválaszoltad. Valószínűleg nagyon érzelmi szegény, ingerhiányos környezetben nőhetett fel a csaj, de az is lehet, hogy pszichológiai problémái vannak, de persze az is egy ok lehet, hogy okos, és ezt kihasználja a kapcsolataiban amíg fiatal, és ráér később az érzelgősségre meg a romantikára. Hülye nők nem tudják megvezetni a pasikat, ezt sose felejtsd el.
2013. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor igazából csak a családi problémáiddal akarsz itt minket fárasztani egy ilyen kamu kérdéssel álcázva.
2013. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!