Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két napja nem ír, ugye akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két napja nem ír, ugye akkor már nem is fog?

Figyelt kérdés

Eddig 3x találkoztunk, és sokat beszéltünk online. Nagyon lelkesnek tűnt, tervezte, hogy hova megyünk majd stb. Most viszont 2 napja szó szerint eltűnt, se kép, se hang. Ugye már nem szabad reménykednem?

(én vagyok a lány)


2013. júl. 30. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet elment nyaralni vagy sok dolga van, ennyire nem kell megijedni...ha egy hétig nem keres na akkor van gond. :D
2013. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

2 nap után még van remény

de te is ráírhatsz, lehet hogy csak arra vár

2013. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet.Egy cipőben járunk,csak annyival tér el hogy nálam pont fordítva van,a csaj nem ír.
2013. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy dolga van,ennyi idő nem a világ vége
2013. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Botondka, te egész nap itt vagy?
2013. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Írj rá, mit veszíthetsz....
2013. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok ráírni, mert amikor legutóbb írt, azt írta, hogy most kicsit elfoglalt, de amint tud, üzen. Én meg nem tudom elhinni, hogy 2 nap alatt nem volt 2 perce hírt adni magáról.
2013. júl. 30. 17:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekled már. Élőben elment tőle a kedve. ^_^
2013. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi ez a hülyeség a 1 hét meg stb?


Nálam volt olyan, hogy nem volt kommunikáció 2 hónapig se, mert egymásra vártunk mindketten..illetve magam részéről nem kerestem a csajt hónapokig..5 hónap aztán ismét és közben nem csajoztam csak elvoltam egyéb elfoglaltságaimmal

és nem szeretek olyankor több mindenre koncentrálni..igen! Antiszociális..beteg állat vagyok, de a feltevés akkor sem állja meg a helyét 100%-ban hogy nem érdekled vagy becsajozott..mi ez a türelmetlenkedés?

Ha fontos vársz..akár hónapokat is..ha nem fontos és bizalmatlan is vagy,( mert úgyis egy szemét aki mással van és nem tetszem és stb) akkor meg ne várj rá..ilyen hozzá állással nem is kár..az eddigi barátnőimnek jó idegei voltak.aki meg nem várt a tempómra azt vigye más..milyen barátnő az aki türelmetlen?

2 nap...hát ez röhej! Majd 3-6 hónap múlva kezdj el aggódni! :-)

2013. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha meg nem érdekled akkor megmondja...vagy mindenki ennyire gerinctelen patkány? a nem válasz értelmezhetetlen..addig járj a roh@@dék nyakára amig választ ad...a zaklatás pedig nem helytálló..aki ezt zaklatásnak irja olvasgassa a zaklatás tényállását..a bíróságon feltétel az is, hogy egyértelműen tudtodra adták, hogy hagyd békén és te nem hagytad..szerinted az egyértelmű, hogy nincs válasz? Az értelmezhetetlen! Ergó nincs zaklatás!
2013. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!