Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova menjek el első randevúra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjek el első randevúra egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Nagyon szereti a természetet. Sokszor túrázik meg sok növényt tart otthon. Erdő mellett lakik, de most itt van egy ismerősénél egy városban. Szerintetek randizni az jó, ha elmegyünk az OBI kertészeti részlegére? ott is vannak növények, és a levegő is jó arra. Mert itt a nagyvárosban sehol egy erdő vagy tisztás...

2013. júl. 29. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Moziba mert nem kell soka beszélni.
2013. júl. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mozi szerintem is jó ötlet, megnézitek utána meg beültök valahova pl fagyizni. És ez azért jó, hogy ha nem tudtok mit szóbahozni majd kibeszélitek a filmet..
2013. júl. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Didiiayer ***** válasza:
100%
Elviheted fagyizni, beülhettek valahova meginni valamit aztán sétálhattok. Goldolom vannak parkok, padok is ahova le lehet ülni stb.
2013. júl. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én hiába szeretem a természetet, de padlót fognék, ha az Obi kertészeti részlegére vinnél randizni. Akkor már miért nem a fatelep, ugye ott is fák vannak:)))))

Menjetek inkább a Margit szigetre, ott tudtok sétálni, leülni valahova egy fagyira, beszélgetni.

2013. júl. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vesztek egy fagyit és elmentek sétálni egy szép parkba. :)
2013. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
moziba, és nézd meg a "Salo, szodoma 120 napját". tuti lesz szex
2013. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát ez az OBI-s ötlet már ne is haragudj, de nagyon gáz..akor már vidd be a Tescoba..ott is árulnak pár gazt.xD

viccet félretéve egy séta tökéltes elsőre szerintem..én nem mennék moziba rögtön..

2013. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!