Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el az egyik lány osztálytársam randira?

Figyelt kérdés

Most van itt Veszprémben az utcazene fesztivál, ha arra elhívom az jó ötlet lenne?

Mit mondjak neki?

17/F



2013. júl. 26. 11:27
 1/8 anonim válasza:
86%
persze hogy jó ötlet :) mond neki hogy nem szeretnél egyedül menni és hogy elkísérne-e? biztos igent mond
2013. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ettől a csaj tudni fogja, hogy ez egy randi, vagy mit kell tennem hozzá, hogy "tudassam" vele (hogy bejön nekem)
2013. júl. 26. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha elhívod, szerintem abból már tudni fogja. Legyél vele kedves ha eljön veled, figyeld, h mit mond, légy aktív hallgató. Fagyizzatok, vagy bármi, ha sétáltok, próbáld megfogni a kezét. Ha engedi, akkor nyert ügyed van és ha úgy alakul, még a csók is beleférhet! :)


Sok sikert!

2013. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Plusz tanács. Ha beszél, és kiönti neked a szívét, legbelsőbb dolgait elmondja neked, és eközben tág a pupillája akkor bejössz neki.
2013. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem nagyon vagyok otthon ezekben a dolgokban :(

Honnan tudom, hogy mikor engedi?

Ha nem nagyon engedi akkor hogyan tudnám "megenyhíteni", hogy mégis megfoghassam


(lányok véleménye is számítana)

2013. júl. 26. 14:00
 6/8 A kérdező kommentje:

Attól félek még, hogy mivan ha elutasít? akkor mit mondjak neki?

nem nagyon van önbizalmam

2013. júl. 26. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor tömeg van akkor fogd meg a kezét "el ne tévedj" dumával, de csinálhatod egyszerűen azt is hogy csak úgy simmán megfogod a kezét aztán rámosolyogsz vagy valami...
2013. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
El ne tévedj! :D Ez jó! :D:D
2013. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!