Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleestem az edzőmbe. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lili1Dtimpex kérdése:

Beleestem az edzőmbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval.6éve lovagolok.4éve versenyszerűen,tehát egyértelmű hogy sok időm töltök edzéssel.Kb.fél éve új edzőm lett.Már az első perctől nagyon szimpatikus volt.És velem máshogy bánt mint a többi lovassal..Amikor feldobott a lóra mindig végig simitott a combomon.Figyeltem,és más lovasokkal nem tette ezt.Mindig nagyon mosolygott rám.Sokat jártunk el együtt sétálni,fagyizni,mozizni,sőtt,még futni is együtt jártunk.Pár napja elmentem hozzá megnézni egy nyerget,amit akkor vett.És lefeküdtünk.Azóta még szélesebb mosollyal néz rám..amibe én menthetetlenül bele estem.17 vagyok..ő pedig 25.Hagynom kéne,és edzőt váltani,ugye? Bár nála már nem igen találok jobbat..
2013. júl. 24. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az ilyen tini rib..októl hányni tudnék akik bedőlnek egy kedves érintésnek. máglyára a kérdezővel.
2013. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Úgy tünik,még is sikerült átmennem naív libába..:s
2013. júl. 24. 21:48
 13/14 anonim ***** válasza:

jaj,válaszolók,úgy írtok mintha ti makulátlanok lennétek. Semmi gond azzal hogy lefeküdtél vele,hiszen szerelmes vagy. Szerelembe és háborúba mindent szabad ;) Ettől nem leszel k***va ,nem tudják a szó jelentését!

Biztos hogy Ő nem érez irántad többet? Mondd el neki és csak utána válts edzőt,csak vigyázz hogy te ne sérülj. Magad miatt,ne miatta...

2013. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy r.banc azért mert lefeküdtél vele. Hisz te szereted. Róla azonban nem igen képzelem, hogy őszinte szerelemmel nézne rád.:/

Az rajtad áll, hogy bevállalod-e a szexkapcsolatot vele, viszont ha nem, akkor javasolnám, hogy válts edzőt.

2013. júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!