Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleestem az edzőmbe. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lili1Dtimpex kérdése:

Beleestem az edzőmbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval.6éve lovagolok.4éve versenyszerűen,tehát egyértelmű hogy sok időm töltök edzéssel.Kb.fél éve új edzőm lett.Már az első perctől nagyon szimpatikus volt.És velem máshogy bánt mint a többi lovassal..Amikor feldobott a lóra mindig végig simitott a combomon.Figyeltem,és más lovasokkal nem tette ezt.Mindig nagyon mosolygott rám.Sokat jártunk el együtt sétálni,fagyizni,mozizni,sőtt,még futni is együtt jártunk.Pár napja elmentem hozzá megnézni egy nyerget,amit akkor vett.És lefeküdtünk.Azóta még szélesebb mosollyal néz rám..amibe én menthetetlenül bele estem.17 vagyok..ő pedig 25.Hagynom kéne,és edzőt váltani,ugye? Bár nála már nem igen találok jobbat..
2013. júl. 24. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ess ki belőle..
2013. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért? Van valami gond?
2013. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
megtehetnéd azt a ki...ott nagy szivességet hogy fellógatod magad a nyergedre te olcsó qrva.
2013. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Könnyű mondani.;)

Második: Á,csak 8 év van köztünk.Ő érett férfi..én meg egy kislány.(:

2013. júl. 24. 21:24
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik.Miért lennék qrva? Mert lefeküdtem vele úgy,hogy szeretem?:o
2013. júl. 24. 21:26
 6/14 anonim ***** válasza:

A lovasedzők mind ilyenek, jobb, ha tudod...

Ő amúgy hogy viszonyul hozzád?

Nyilván ha szexnél többet akarna, akkor nem csak szélesen mosolyogna Rád... Ne légy naiv - válts edzőt, vagy maradj a szexkapcsolata (de ebben csak Te sérülsz, mert szerelmes vagy (vagy annak érzed magad))

2013. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hatodik: Próbáltam nem naív lenni..eleinte kiröhögtem hogy ne az meg mit akar.De amikor már költött is rám..és mindenben támogatott.Nem tudtam nem naív maradni.:s
2013. júl. 24. 21:33
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor miért feküdtél le vele? -.-

Hát akkor lépj le.

2013. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ilyenkor mindig "megbánom" hogy nem használom ki a kis 16-18 éves csajszikat :P

23f


a srác egy f @ s z biztosan eltörném a fejét, ha összehozna vele a sors

2013. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azzal nincs gond, hogy kívántátok egymást, lefeküdtetek, stb. De ő egyértelműen nem szeretne többet - maradna a szexnél. (ami az ő korában és szakmájával érthető)

Az pedig, hogy költött Rád csak annyit jelent, hogy nem egy bunkó, nem veszi semmibe a nő(ke)t.

De attól még a szándékai nem változtak.

2013. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!