Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szórakozóhelyen lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen lehet normális csajt találni?

Figyelt kérdés

Diszkóban manapság lehet értelmes csajt találni, vagy csak olyat, aki rázza magát? Én diszkóba nem érzem magam jól(dübörgő zene, cigi,wc-k állapota, zsebtolvajok). 5 barátnőm volt eddig, ebből egyel jöttem össze diszkóban..Falunkban egyetlen ismerkedési lehetőség a diszkóban van, de oda mindig ugyan azok járnak(kn 20-30 ember).Környező településen kocsma is alig van, nemhogy diszkó. Ti mit javasoltok, hol ismerkedhetek értelmes csajjal (hosszú távra)

21F


2009. okt. 21. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt szerintem nem lehet megmondani,el kell járni mindenhova ki kell mozdulni a faluból kb ennyi.Mindenhol vannak normális csajok meg hülye pi*ák is,járj nyitott szemmel.
2009. okt. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ez megvalósítható menj fel egy közeli városba (pl. Budapest) na ott van egy rakás, söööt annyi mint a szemét...aztán csak bírni kell a távkapcsolatot! :)
2009. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ritka, nekem is qrvát sikerült fognom, monjuk ezt az elején közölte is. Nem hivatásost csak olyat, aki több fas*t fogott mint kilincset. Viszont volt jó élményem is, de nagy általánosságban nem nagyon vannak értelmes csajok. Járj társastáncra inkább!
2009. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
néha gondolj a farkadra is, fiatal vagy még, ezekre az igényekre meg tökéletes a falubeli disco
2009. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ott nem akarnak veled lenni akkor máshol se fognak tolongani érted. Ha meg nem tetszik a diszkó akkor ne menj oda. Értelmes nőket akarsz járj egyetemre. A disco nem az értelem helye hanem a bulizásé.
2009. okt. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én interneten ismerkedtem meg a párommal, nem hittem benne először , másfél évig voltam fenn de megtaláltam a nagy Őt:)
2009. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj! Mindenki olyat kap ,amilyet érdemel!


Ja, és a szórakozóhelyeket vannak normális pasik? Nem nagyon csak ribanc fas*zok!


Tehát ha nem vagy qrva, akkor ne a discoba járj ismerkedni.

2009. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
21 éves srác vagyok, nem csaj :)
2009. okt. 23. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!