Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz az a hír, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az a hír, hogy a fiúk nem szeretnek náluk okosabb lányokkal randizni/ismerkedni/járni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 21:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
és mindenki szereti azt ami olcsó/ingyen van
2013. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
úgy nagy általánosságban nem hiszem, hogy jó pont ha egy lány okos, de nem mindenki ilyen
2013. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Nálam elengedhetetlen az ész ha egy normális beszélgetést akarok folytatni és egy kapcsolatban nem némulhatunk el

A legtöbb fiú pedig nemakar intelligens lányt hisz nekik nem beszélgetni kell hanem dugni ahhoz pedig jó a buta csaj mert bennük kevesebb az agy de több az ösztön ami tudjuk mire való.

2013. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Többnyire igaz.
2013. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
Általában igaz, nem szeretik, ha valamit jobban tudsz náluk, vagy te meg tudod oldani, ő meg nem. És igaz az is, hogy a butábbakat egyszerűbb megnyerni. Sajnos ez van, de vannak kivételek, bár én még nem találtam meg.:/
2013. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten az értelmes lányok vonzanak. Könnyen előfordulhat, hogy valamilyen területhez a lány ért jobban. És akkor mi van? Legfeljebb tanulok valamit tőle is. Egy okos és szép nőt meghódítani (és megtartani) sokkal nagyobb érdem, mint buta bányarémet.
2013. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
én bírom ha egy lánynak vág az esze , de ha okoskodni kezd akkor ott karó
2013. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

Nos tekintettel arra, hogy nálam okosabb lány nem létezik ezért én bármelyik lánnyal ismerkedhetek.

Amúgy érdekes kérdés.

Azt hiszem szívesen megismerkednék végre egy olyan lánnyal, aki okosabb mint én, de olyat úgyse fogok sohase találni. :(

2013. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 nikiofficial97 ***** válasza:
100%
Nem értem az ilyen fiúkat komolyan.Nyivákoltok itt,hogy nincs sehol,egy kedves,okos,szép lány de közben ti nem veszitek észre.Persze könnyebb egy olyannal összejönni,akiért nem kell küzdeni,rögtön randi után ágyba köttök ki.Mikor fogjátok fel végre hogy az inteligencia szexi,tegyétek már félre egy kicsit a "büszkeségeteket".
2013. júl. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
0%

Sem nálam, sem más férfinél nem lehet okosabb egy nő sem! :D

"Egy nő lehet szép, illetve lehet okos, de a kettő együtt már csak férfi lehet!"

2013. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!