Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hivjam fel a csajt? Tul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarak kérdése:

Hivjam fel a csajt? Tul nyomulos lennek? Szeretnem ha a baratnom lenne.

Figyelt kérdés

Egyszer talalkoztam a csajjal, egyidos velem, egy suliba jarunk. Elvittem karaokozni. A csaj nyari kurzusokra jar, egy orara tolem azutan hazavittem kocsival. Semmi tapi nem tortent. Azutan elmentem 2 hetre nyaralni,es csak chatelni tudtam vele. Megadtam a skype elerhetosegemet, de nem vett fel meg skypeon (egy hete).

Azota 2-szor irtam neki hogy van e valami programja a hetvegen, vagy akar e megint egy programban reszt venni, tegnap utoljara, de azota meg nem valaszolt. Arra hogy milyenek az atlag napjai, nem volt reakcio. Amikor folhivtam eddig, akkor meg mindig valaszolt. Mielott elmentem volna, felajanlottam hogy hazaviszem (ugyanabban a varosban lakunk), de azt mondta hogy 11 tul keso es inkabb vonattal akar haza menni. Nem akarok tul nyomulos lenni, mert akkor szerintem elveszitene az erdeklodeset. Vagy mar elvesztette?

Azt kell tudni rola hogy kicsit gatlasos, de aranyos, csondes lany. Vagy mit irjak neki? hogy akar e egyutt elmenni egy etterembe?



2013. júl. 19. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

ha gátlásos és félénk a nyomulásod tényleg elijesztheti

szerintem még ne hívd fel, maradjatok egyenlöre a chatnél

és étterem helyett inkább hívdel fagyizni (nagyobb az esély hogy belemenjen)

2013. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hát ne haragudj,de szerintem ha bejönnél neki akkor válaszolna az üzeneteidre, és ha este 11-kor inkább egyedül ment haza vonattal mint veled kocsival akkor szerintem az nem sok jót ígér... bár tényleg az is lehet hogy csak nagyon félénk.
2013. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bejönnél neki válaszolna az üzeneteidre. Hagyd inkább!
2013. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem is várj vele! talán ő nem úgy gondolja, mint te, de az is lehet h bátortalan, vagy nem ér rá...
2013. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!