Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van az a típusú pasi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az a típusú pasi aki tudja mikor mit akar hallani a lány?

Figyelt kérdés

Fura volt ez az egész. Néha akart engem, máskor nem. Eleinte nyalizott, nyálas is volt, sokszor már túúúúlzás volt amiket mondott. Aztán vissza vett magából, normális típus lett, olyan aranyos fiú szerűség. Na arra haraptam rá. Érdekes módon mindig tudta mit akarok hallani, hogy én különleges vagyok és ő mennyire boldog hogy találkozhat velem, és mikor nem lát mennyire hiányzom neki.


Van ilyen pasi típus aki ennyire rá tud tapintani arra hogy mit akar a lány?


2013. júl. 18. 20:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Pl egyszer mondtam hogy mennyire sokat kell egyedül hazasétálnom a buszmegállótól és félek egyedül este a sötétben. Erre ő: "na akkor ma este hazakísérlek, és nincs vita. Nem akarom hogy félj bármitől is." szóval nekem az ilyen dolgok nagyon sokat jelentettek, és sokszor ilyen szövegekkel jött.
2013. júl. 18. 21:00
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, én is ráerzek néha :) 25f
2013. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bummer ***** válasza:
A barátnőm erre azt mondaná igen. :)
2013. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

őőő, keresztneved micsoda? :)


csak mert jómagam is ilyesmi, és van egy lány akivel ugyanezt eljátszottam. Én szinte anélkül tudom hogy mit akar egy lány, hogy bármit is mondana. Lehet hogy egyszerűen ő is látja a szemedben, mit is akarsz. Vannak ilyenek :)

2013. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ez utóbbi válaszod ami a nem a kérdésben van, az nem az amit én tudok :)

egyszerűen kedves és tudja mit kell mondani. nyilván nem mondja azt hogy legközelebb egyen meg egy farkas :D

2013. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na jó de csak hülyített engem, mert semmit sem akart. Csak szórakozott velem :/
2013. júl. 18. 21:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Köhmmm... Szerintem ez nem típustól függ, általában azt szeretik hallani a nők, hogy ők különlegesek, meg hogy hiányoznak a pasinak (persze mértékkel) stb.
2013. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, a mentalista.
2013. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mikor kicsi voltam, egy részeges tatesz azt mondta, hogy ha akarok nőt magamnak minnél többet, akkor csak sokat hazudjak nekik... Nagyon sokáig nemis gondoltam volna, hogy ezt komolyan is mondta.


2arc - szótár.mp3 (vigyázat, túl őszinte és a szöveg is retkes)

Szal lányok üdv a válósagban :-)

2013. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
testbeszédből ki lehet tippelni
2013. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!