Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány de össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de össze jött egy fiúval mit csináljak?

Figyelt kérdés
tetszik egy lány elég jó barátok vagyunk amikor ráakartam írni hogy beszélni akarok vele észrevettem hogy összejött valakivel azóta nem is beszéltünk de nemtudom hogy irjak e rá hogy halottam összejöttél valakivel vagy mit csináljak válaszokat előre is köszönöm gyökerek kíméljenek
2013. júl. 12. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
már alapjában ott kakálod el ezt az egészet hogy ráírni akarsz na puszipá
2013. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi az értelmes választ
2013. júl. 13. 00:12
 3/7 anonim ***** válasza:
ha összejött egy fiúval akkor már valószinűleg hiába vallanál neki szerelmet ..esetleg gratulálhatsz neki.De ennél többet ne várjál tőle.://
2013. júl. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
heréld ki.... a 'csajt'
2013. júl. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kati Tibor ***** válasza:
Ugyanmár ha tetszik akkor nem mondjál már le róla és mivan ha már összejött egy fiuval akkor próbálkozz nála(elvégre próba szerencse :D)ha a lány ugydönt hogy bejössz neki akkor dobni fogja a pasit komolyan legyen egy kis önbizalmad.
2013. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi végre egy értelmes comment :)
2013. júl. 13. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Kati Tibor: ezt ugye te se gondolod komolyan
2013. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!