Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet fesztiválon ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet fesztiválon ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nos sokan írtátok, hogy itt elég sok lány részt vesz ezeken a rendezvényeken...

Mégis hogyan lehet ismerkedni velük, föleg úgy h. ha az embert hidegen hagyja maga a fesztivál... :)

egy srác


2008. jún. 25. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Hát...ha nem érdekel a fesztivál, ne menj el, felesleges. Én minden fesztiválon ott vagyok, és hihetetlen, ami ott megy. Amikor mindenki eszeveszetten tombol a kedvenc zenéire..az nagyon klassz...és koncertek közben lehet a legjobban felfigyelni az igazira..mert már van köztetek egy kapocs, ami összeköt - a zene, a koncertezés szeretete. Innen lehet kiindulni. Ha téged ez a világ nem vonz, szerintem másfelé próbálkozz.
2008. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Második válaszadónak:

De ugyanebbe a problémába ütköznek sokan, akik csak azért mennek el bulizni mondjuk diszkóba, mert ismerkedni akarnak, de amúgy a zene nem érdekli őket.

Mégis hol lehet akkor ismerkedni, ha az ember fia nem az a bulizós fajta?

2008. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát figyelj a fesztiválok qva jó helyek... mindenki szabadabb...

na szal pl csak menj oda és a többi jön magától...)

//jó tanács tényleg 2-3 mp belül mikor megszólíthatodd tedd meg...:) mert tényleg szar vagy ha odamész és semmi...//

a zenével ne foglalkozz én pl handsupot szeretem és nem tok olyan bulit ahol handsup vanXD

// 4%os esélyed van ha csak bemutatkozol és megkérdezed van e kedve kufircolni;)//

am meg laza magabbiztos, humoros, pimasz, vicces legyél...

ne beszélj a problémáidról... hagyd kibontakozni a csajt kérdezz... stb.. nah hajrá!!!

//10 leszólított csaj = min 1 ágyjelenet//

2008. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az előttem lévő hozzászólónak: biztos ez a statisztika? mmondjuk egy fiestán?Am egyszer voltam koncerten és már a csajt masziroztam meg tapiztam ere meg meg kérdeztem: jössz hátra sétálni? :D erre elhuzott:D lehet azt hite cak meg a akartam dugni (ami igaz de nem azért mondtam:Dakor) vagy mert el akartam szakítani a szinpadtól?:D
2008. jún. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a statisztika... én is olvastam a 4%-ot

a 10ből 1 az meg rajtad múlik hogy mennyire vagy ügyes:)

van akinek egy este semmi nem jön össze:)

2008. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
sok sörrel és fontos az intuició:D:D:D(ury)
2008. jún. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!