Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akarok bunkó lenni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok bunkó lenni, de mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy srác. Eleinte nekem is tetszett, sokat beszélgetünk, ismerem őt személyesen is, tehát nem neten keresztül ismertem meg. Mostanában eléggé elkezdett nyomulni, ami engem taszít és attól tartok, hogy egyre jobban nyeregben érzi magát. Jövő hétre megbeszéltünk egy találkozót, viszont nekem egyre kevésbé fűlik hozzá a fogam. Egyrészt azért, mert nagyon nyomul, másrészt mert átgondoltam a dolgokat és nem szeretnék tőle semmit. Szerintetek most kérdezzek rá, hogy mik a szándékai vagy elég a randi után? Nem akarok megint az a szemét, önző csaj lenni, aki friendzone-ol egy kedves, jófej, vicces fiút, de sajnos egyre inkább ezt érzem. Mit tennétek a helyemben? Segítsetek! Nem akarok bunkó lenni.

2013. júl. 10. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mond meg neki, hogy ez a nyomulás nem nagyon jön be és már nem szeretnél vele lenni
2013. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki az igazat. Persze ne bunkó módban, csak szép kedvesen. Mondd meg neki, hogy nem szeretnél barátságnál többet.
2013. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még a "randi" előtt kérdezd meg tőle a szándékait. Ennek tudatában már tudsz dönteni afelől, hogy belemész-e egy számodra abszolút fölöslegesnek látszó találkozóba ami akár kínosan is végződhet és emellett rabolná is az idődet.
2013. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tartozol neki magyarázattal. Mond le a randit azzal hogy más dolgod van. Ha pedig jönne még nyugodtan mond meg neki hogy nincs hozzá kedved.
2013. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy leginkább ez kéne, csak nem úgy ismert meg engem, mint egy ilyen bunkó csajt, értitek.
2013. júl. 10. 20:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi egyébként, az imént tisztáztam vele, természetesen sértődés lett a vége (a részéről), de legalább jobban érzem így magam. :-)
2013. júl. 10. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!