Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi oka lehet a srácnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet a srácnak, hogy nem jön velem strandra?

Figyelt kérdés

Furdobadragja van, es uszni is tud :


Felvetettem tobbszor is, hogy mehetnenk..de o annyit mond, hogy oke majd valamikor.

Ne eroltesem? hagyjam? szerintem tok jol megismernenk egymast, hogy utasithat egy fiu ilyen ajanlatot vissza? lathat furdoruhaban, bekenheti a hatam :P

20l mar regota ismerem amugy.



2013. júl. 10. 10:18
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Ja, és naptejet mondtam, hogy viszek! :D
2013. júl. 10. 11:43
 22/32 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom,hogy szégyellős. Hiába kérdezed meg tőle,ez nem egy olyan dolog,amit az ember reklámoz.
2013. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

És akkor hogyan győzhetném meg? Amíg nem tudom a szégyenlősségének az okát, addig nem tudom bíztatni.

Most nyaralni van, biztos lebarnul, a szőrt meg a pattanást majd szóbahozom, hogy nem baj.

2013. júl. 10. 12:09
 24/32 anonim ***** válasza:
mond ezt neki : csak akkor dughatsz meg ha eljössz a strandra.
2013. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Ilyet... ha nagyon strandra szeretnél menni, gyere velem, csak egy strandolásra! :D

F

2013. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Mer' egy dagadt úthenger vagy, és fél hogy elhányja magát, ha meglát fürdőruhában.
2013. júl. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Tudsz kacér lenni máshol is,nem kel strandra menni csak azért hogy eljátszhasd a naptejjel bekenéses szarságot. hivd el szárazföldre,és nyomulj rá ott.
2013. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Szárazföldön annyira nem megy :(

Amúgy meg nem csak ezért szeretném, ezzel a mondattal, csak kiemeltem a számára elég pozitív dolgokat.

Ott tuti, hogy egy egész napot együtt lehetünk, tényleg jól megtudnám ismerni, a strandon olyan jókat lehet beszélgetni.

Ha csak elmegyünk sétálni, az néhány óra után unalmas lesz, itt pedig folyamatosan jól éreznénk magunkat, ha uncsi lenne, csobbannánk egyet, aztán ha megéheznénk, együtt ebédelnénk stb.. :D

Olyan jól hangzik :)

2013. júl. 17. 14:37
 29/32 anonim ***** válasza:
Engem az egész napos strandolással meg lehet ölni.
2013. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"Engem az egész napos strandolással meg lehet ölni."


A strandot én is rühellem, semmi értelme.. minden medence tele van kiszabott embertömeggel, egy négyzetméternyi szabad hely sincs, úszás, labdázás esélytelen, + a köcsög úszómesterek belepofáznak mindenbe, nincs ugrálás, stb.


Akkor már inkább tópart, ott legalább van hely, és nyugi van.

2013. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!