Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi oka lehet a srácnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet a srácnak, hogy nem jön velem strandra?

Figyelt kérdés

Furdobadragja van, es uszni is tud :


Felvetettem tobbszor is, hogy mehetnenk..de o annyit mond, hogy oke majd valamikor.

Ne eroltesem? hagyjam? szerintem tok jol megismernenk egymast, hogy utasithat egy fiu ilyen ajanlatot vissza? lathat furdoruhaban, bekenheti a hatam :P

20l mar regota ismerem amugy.



2013. júl. 10. 10:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nincs kibékülve a külsejével
2013. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Lehet tetszel neki és nincs megelégedve magával stb...

vagy egyszerűen nem akar veled menni..:)

2013. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Szerintem szégyellős, és/vagy nincs megelégedve magával.
2013. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Biztos azt gondolja nem felelne meg neked..:)
2013. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
Nem biztos, hogy első randin szerencsés, ha látod, hogy végig áll a cerkája.
2013. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Miután a strandon abszolut a napbarnított, kigyúrt izmos srácok tolonganak ezért gondolom nem akar leégni előtted. Vékonyabb testalkat, fehér bőr, pattanásos hát, divatostól kicsit több mellszőr stb stb. Egyszerűen nem akarja, hogy kiábrándulj belőle, mielőtt bármi lehetne
2013. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Szerintem tetszem neki. Es nem lepodnek meg, ha a kulsejevel nem lenne megelegedve.

De nekem sincs bomba alakom, megis bevallalnam, mert olyan jo lenne :( Eddig eleg unalmas randik voltak, csak setaltunk, vagy vasaroltunk.. (kb 6 volt)

2013. júl. 10. 10:25
 8/32 anonim ***** válasza:

Ha erőlteted csak felhúzod az agyát vele.

Inkább elviszlek én :D

2013. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Biztos kövér vagy, és nem akarja látni, hogy még később is működőképes legyen a cerkája, ha úgy alakulna.
2013. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem nagyon szőrös lehet :D ha a hata nincs tele, csak elol, akkor nekem még tetszene is, nem baj. Biztos feher is, de en is. Pattanasra nem gondoltam, de az arcan sincs, annyira nem lehet tele.

Szoval még mindig nem latok okot. Az allo cerkara en is gondoltam. De azzal is lehet ugyeskedni, hogy ne legyen annyira feltuno.

2013. júl. 10. 10:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!