Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire ellustultak a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire ellustultak a pasik, ha ismerkedni kell?

Figyelt kérdés
Megismertem a neten egy srácot, és azt írta, ő nem dolgozik semmit (27) éves, most kezdi az életét stb... lényegtelen. Majd benyögte, hogy menjek el hozzá, pontosabban abba a városba, ahol él, munka után. 20km-ről van szó.
2013. júl. 7. 11:29
1 2
 11/20 vőlegénymadár válasza:
teljesen igaza van a 10-ik válaszolónak
2013. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
ja és persze most is arra kérnek, hogy én utazzak, de meg sem kérdik, van-e dolgom vagy valami, engem nem érdekel ki mivel foglalkozik, de ne a nőt ugráltassa....elkényelmesedés..
2013. júl. 7. 12:02
 13/20 The Other ***** válasza:

#12-höz, Kérdezőnek:


Megkérdezhetem, hogy mi történne, ha a hapsi írna ma egy levelet, amiben ez áll (szándékos a puritán stílus):

"Na jó, ha ennyire nem akarsz utazni, akkor elmegyek én hozzád. Szóval hová menjek és mikorra?"


Találkoznál vele?


Másik dolog. Mint írtam, az illedelmesség kétélű fegyver. Többször is láttam már, hogy ha a férfi kedves, illedelmes akar lenni, akkor a nő rögtön tiplizett és jött az "inkább legyünk csak barátok" szöveggel. A mai világban ez NEM FÉRFIAS viselkedés. Szóval, szerintem a hapsik nem "ellustultak" csak alkalmazkodnak az új elvárásokhoz.

2013. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
nekem éppen nem ezek az elvárásaim, hanem hogy ők udvaroljanak, az olyan csajokkal akik nem becsülik az udvarlást, nem kell foglalkozni.
2013. júl. 7. 12:17
 15/20 The Other ***** válasza:

Értem én, de nem válaszoltál a kérdésre...


Ha pedig már kérdezek, akkor itt van még egy:

Miért érdekel egyáltalán egy olyan srác, aki eddig semmire se vitte az életben és a leírásod alapján nem is áll szándékában, mert elkényelmesedett és lusta? Miért?

Ha esetleg összeköltöztök, akkor neked kell majd eltartani, mivel a segély nem olyan sok...

Vagy ragaszkodsz a romantikus "majd én megcsiszolom ezt a gyémántot" ideához, és majd sikeres férfit faragsz az elkényelmesedett tahóból? Vagy miért is akarsz bármit tőle ezek után?

2013. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
nem is találkozok vele. csak leírtam, hogy erre kért. és mi a szitu, ennyire hülye nem vagyok...
2013. júl. 7. 12:28
 17/20 The Other ***** válasza:

Ennek örülök :)

Viszont ha tisztában vagy vele, hogy mennyire selejt az említett hapsi, akkor azt nem értem, hogy miért írtad ki a kérdést. Mert az eléggé általánosító jellegűre sikeredett, márpedig te elvileg tisztában vagy vele, hogy egy rossz hal akadt a hálódba, vagyis nem az alapján kellene megítélni a többi férfit.

Na jó, kezdem túlbonyolítani dolgot...

2013. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
kíváncsi voltam mások véleményére. vagy már ezt sem teheti meg az ember???
2013. júl. 7. 12:58
 19/20 anonim ***** válasza:

De megkérdezheted, csak felesleges. Még nem is találkoztatok, nincsenek lefutott körök. Ha nem tetszik neked az, ahogy a pasi bánik veled, akkor tovább lépsz.

Ha én minden egyes női ökörségre kérdést írnék ki, akkor megtelne a net.


Semmi nincs veszve, mész a következő próbálkozóhoz. Csak egyet ne feledj! Az egyik válaszoló leírta, hogy alkalmaszkodik a női elvárásokhoz. Szóval ha 10-ből 10 ezt csinálja, ne csodálkozz.

2013. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

én pl mindig ráveszem magam mert szeretnék barátnőt de már tököm tele van néha :D Mondjuk hogy 20 km-t nem tud megtenni az elég gáz...

F19

2013. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!