Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire ellustultak a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire ellustultak a pasik, ha ismerkedni kell?

Figyelt kérdés
Megismertem a neten egy srácot, és azt írta, ő nem dolgozik semmit (27) éves, most kezdi az életét stb... lényegtelen. Majd benyögte, hogy menjek el hozzá, pontosabban abba a városba, ahol él, munka után. 20km-ről van szó.
2013. júl. 7. 11:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
És hívd meg egy kólára.
2013. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
??? Mi?
2013. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
kedves privát kérdező! első randin biztos hogy nem utaznék egy pasi kedvéért, főleg meló után, hulla fáradtan. az udvarlás része, hogy a pasi tegye meg az első lépéseket! Ha már nem csinál semmit, az a minimum,ha nem ugráltat.
2013. júl. 7. 11:34
 4/20 anonim ***** válasza:
En nekem munkahelyem van,házam,nem iszok,nem cigizek,sőt azt se várom el,hogy dolgozzon a barátnőm.....Hol itt a gond?Hogy nincs barátnőm és nem is lesz.Soha nem leszek boldog!
2013. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
hosszú élete lenne ennek a párkapcsolatnak! Már most elzavarnám a fenébe a srácot!
2013. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom miért ne utazhatnál te elsőnek?

A nagy egyenrangúság ennyi csak, hogy ti nők, mehettek dolgozni, szavazni, de semmi több?

Azért ha ő nem tud valamiért, akkor te is megteheted.

Amúgy 20 Km az nem sok... De mondjuk egy 100ast az, akinek nincs sok bejövő pénze, már nehezebben old meg.

Egy 20ast még biciklivel is meg lehet tenni...

2013. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4es, elég nagy baj, hogy nem várod a nőtől el, hogy dolgozzon. Majd kifogsz egy ingyenélőt, aki csak tartja magát éjjel, és azért tartod el... Nekem ez nem menne. Azért vagyunk párkapcsolatban, hogy egyenlőek legyünk. Én is takaríthatok,(csak jó bénán) és a csaj is dolgozhat egész nyugodtadn. Persze ha csak az a cél, hogy valakid legyen, akkor tényleg mindegy minden.
2013. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De bulira van pénze, ha-ha. Ha már elsőre én utazok, akkor utána is elvárná. Mellesleg, nekem necces lenne beutaznom. Későn érnék be, és későn érnék haza. Ő meg nem csinál semmit. Szóval...
2013. júl. 7. 11:43
 9/20 anonim ***** válasza:

6. vagyokk megint.

Akkor 100 hogy csak lustaságból, és nem pénzhiányból van?

Mert akkot csak simán nem érdekled annyira, hogy bármit tegyen érted.

2013. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 The Other ***** válasza:

1. Ne általánosíts

2. Csipkebokor vessző

3. Jó eséllyel azért viselkedik így, mert így is simán talál lányt. Nincs rászorulva arra, hogy "áldozatokat" hozzon. És most kitérő következik:


Nem általánosítok, de jómagam is számos olyan példát láttam, hogy a 20-25 körüli, értelmes (nem büfészakos egyetemista) lányoknak a 26-30-as korosztály azon férfiegyedei jönnek be, akik "életművészek". Értsd, lassan 30 évesen se dolgozik (mert nem is akar), 7 év után otthagyta a 3 éves egyetemi képzést (aminek kb. a feléig jutott el), viszont tud gitározni és minden hétvégén betép/sakál részeg és neki ne mondja meg senki, mit csináljon.


Bezzeg, ha kiszemelt hapsi azt mondja, hogy például 27 éves és már évek óta könyvelő egy hazai középvállalatnál és leugrik a te városodba, hogy ne fáradozz, akkor a hapsi: "unalmas, nincs benne kihívás, papucs".

2013. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!