Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tetszenek a csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek a csúnya, dagi pasik?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, és a csúnya, dagi pasik jönnek be! :D Nem tudom mi van velem mostanában... Nem vagyok csúnya, meg barátnőim is mindig mondják, hogy 100 * jobb pasikat kaphatnék meg, de nekem mégsem ők kellenek.

Valaki???


2009. okt. 16. 20:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

20:46: hol laksz? :D

kérdező: hol laksz? :D

2009. okt. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
:DDDDDD Már mindegy. :((( Majd máskor! :DDD
2009. okt. 17. 11:35
 13/16 anonim ***** válasza:

10.16. 23:09 vagyok

gondolkoztam a dolgon és egyébként nyomhat a latban a biztonság érzet, amely abból adódik h valaki nagy.

sokszor van hogy egy lány megrémül a környezetemben akkor mögém, rám ugrik, amolyan reflexszerűen védelmet keres...


nos ez így hülyén hangzik de lehet azért jönnek/jövünk be neked, mert tudatalatt védelmet keresel, de most inkább nem mennék bele egy pszichológiai fejtegetésbe, mert az már elüt a témától...

2009. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én azt érzem, hogy a kicsit molettebb pasiknak nincs nagy önbizalmuk (mégha nem is ezt mutatják kifelé, de belül biztos zavarja őket), pedig szeretnének ismerkedni, meg ők ugyanolyan emberek, sőt, néha még sokkal jobbak, mert nem nagyképűek, meg gondolnak is a másik félre. Amúgy nyugodtan írd le amit szerettél volna, minden érdekel.
2009. okt. 18. 22:51
 15/16 anonim ***** válasza:

rendben, de előre kijelentem hogy nem vagyok pszichológus, mivel arra a szakra csak véresszájú maxpontos stréberek vesznek fel meg olyanokat akiknek van pénze tandíjra. aki nem esik bele egyik kategóriába sem, pedig van hozzá affinitása (mint pl én:D) az meg szopjon brét...

nah szóval a tudatalatti védelem keresése fakadhat a gyermekkorból, mint oly sok ilyen probléma. valószínűleg ha nem is tudatosult benned de nem kaptad meg a védelmet olyan embertől akitől számítottál volna rá... ez általában szülő, apa. félre ne értsd ezzel nem azt akarom mondani hogy apukád hanyag vagy ilyesmi, ez nagyon apró dolog is lehet, hogy szemléltessem gyermeteg példával, mondjuk behaluztál egy szörnyet az ágy alá, szóltál apunak de éppen ment a meccs összefoglalója és csak 10 percel később ment megnyugtatni, egy ilyen kicsi dolog is nagy törést tud okozni...

másik lehetőség lehet, hogy ilyen testalkatú valaki, akire felnézel példaképszerűen és ezért a vonzódás...

mindeképpen valamelyik véglet, vagy csalódás és védelemérzet hiánya, vagy az "apakomplexus" szerű rajongás, csodálat


de ezek csak az esetben ha a dolog pszichológiai eredetű

utólagosan hozzáteszem hogy volt olyan barátnőm aki korán elvesztette édesapját, aki hasonlított rám... (persze nem klónszinten, csak úgy felületesen)

2009. okt. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Dagi pasi vagyok ès csini, vèkony nő szemèlyèben társat keresek:)


F32

2015. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!