Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tetszenek a csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek a csúnya, dagi pasik?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, és a csúnya, dagi pasik jönnek be! :D Nem tudom mi van velem mostanában... Nem vagyok csúnya, meg barátnőim is mindig mondják, hogy 100 * jobb pasikat kaphatnék meg, de nekem mégsem ők kellenek.

Valaki???


2009. okt. 16. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a kövérebbek jönnek be. :) egy évig jártam egy olyan sráccal aki tökre kismalac volt és még helyesnek se mondanám... de szerettem... pont ezt imádtam benne.:) édi volt. ennyi :) (16.lány)
2009. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
tudod, szép az, akit szeretünk:) nekem meg a magas és intelligens pasik jönnek be:P 17/L
2009. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Dagi pasik" mások. Viselkedésileg is. Lehet, neked ez tetszik bennük, nem is igazán a kinézetük. A belső az igazi érték, és pl egy kicsit teltebb fickónál lényegesen kisebb az esélye annak, hogy öntelt idióta legyen. Lehet, hogy ez is benne van.


Én is kicsit kövér vagyok, nem is értettem néha a barátnőimet. :D

2009. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 SzSzili ***** válasza:
100%
Én sem értem a barátnőmet hogy mit szeret rajtam annyira. De imád valamiért pedig én is dagi vagyok.
2009. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A dagi pasik aranyosak, meg szoktam buszon ülve azon gondolkozni, hogy milyen jó lenne odabújni hozzá... egy mackóhoz! :) :D
2009. okt. 16. 20:59
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Én is csúnya és dagi vagyok, viszont nem is találok párt. :(

Úgyhogy lehet bátran privátüzizni. :P

(Amúgy bp/20)

2009. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is duci, de magas is, én nagyon férfiasnak találom.:) Biztonságban érzem magam mellette.
2009. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Van különbség a nagydarab mackós és a dagi között. Nekem a kövérek nem jönnek be, viszont a párom nagydarab, de kötött. A sok háj szerintem senkinek sem vonzó.
2009. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

nos én fennt említett dagi/mackós kategóriába tartozom, és bár igazából senki nem mondta hogy csúnya lennék, maradjunk az erősen átlagosnál :D

én azt tudom mondani, hogy például nekem a súlyom/alkatom miatt nincsenek önértékelési problémáim és mint olyan minden kritika lepereg rólam, és ez igazából önbizalmat ad és ez az önbizalom kisugárzik és talán azért lehet vonzó mert az sugalja hogy "ez a pasas mit tudhat ha kinézete ellenére ilyen magabiztos"

2009. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Én azt vettem észre (lehet, hogy rosszul látom), hogy például vagy egy srác, felvett msn-re, és mindig írogat, meg szeretne minél többet beszélgetni, viszont a suliban még egyszer sem jött oda hozzám, alig akar köszönni is. Rákérdeztem, hogy miért nem jön oda hozzám, azt mondta, hogy mert nem lát, meg mert sietett épp... Dagi a srác, és szerintem "fél", hogy a haverjai, osztálytársai csesztetik majd miattam, nem?

Nekem ebben is van valami aranyos. :)

Csókolózni akarok egy pasival!!! Most!!! :D

2009. okt. 16. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!