Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ő akart találkozni, és mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő akart találkozni, és mégis miatta nem jön össze soha. Akkor miért hozta fel? Biztos akar találkozni?

Figyelt kérdés

Megjelölt facebookon egy ismeretlen srác. Nem szoktam neten ismerkedni,de őt elég szimpatikusnak találtam,elkezdtünk beszélgetni,és egyre inkább megtetszett,nagyon jófejnek tűnik. Már a második beszélgetésnél mondta hogy találkozhatnánk. Rögtön igent mondtam,meg is beszéltünk egy találkát,de nem jött össze,közbe jött neki valami. Azóta soha nem ér rá találkozni,legalábbis ezt mondja. Rákérdeztem,h biztos akar-e találkozni,és azt mondja h igen,csak sok a dolga most. Csak esténként beszélgetünk,akkor szokott inkább csak fent lenni,és olyankor mindig Ő ír nekem,tehát nincs is az,h én erőltetem a dolgot. Már 1 hete húzza a talit,és én kezdem unni. Nagyon szeretném megismerni,de nekem nem megy ez a személytelenség,nem szeretek tökismeretlenekkel csetelni. És úgy érzem,h ő nem is akarja annyira ezt a találkát,mert különben megoldaná. Szerintetek?

19/L


2013. júl. 3. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
ha valaki szeretne valakivel találkozni tud rá szakítani időt ha szeretne
2013. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem kicsi az önbizalma, vagy más van a képen légy ovatos!
2013. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet ismeretlen, de nem vagy már kicsi, a szöveget figyeld, sok mindent meg lehet tudni a másikról, hidd el

amúgy innen nem lehet eldönteni, a türelmetlenség sem jó N

2013. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!