Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit akarhat? Akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akarhat? Akar egyáltalán találkozni vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Nos, egy kicsit hosszú a sztori, de megpróbálom felvázolni: van egy srác, együtt jártunk pár órára, és elég egyértelmű volt, hogy tetszem neki. Párszor óra után is együtt lógtunk, elmentünk ebédelni stb. Aztán egyszer burkoltan utalt arra, hogy akár járhatnánk is, de én hirtelen nem vettem a lapot, úgyhogy válaszoltam egy jó nagy hülyeséget.

Azóta próbálom kiküszöbölni a hibát, eleinte jól is ment, elég sokat dumáltunk, el is hívtam egy koncertre, de akkor nem ért rá, viszont mondta, hogy azért találkozzunk valamikor. Meg is volt a találka, jót beszélgettünk meg minden, de semmi nem történt.

Utána megint hívtam, pár hét múlva, akkor egy buliba, amire mondta, hogy még nem biztos, hogy tud jönni. A buli előtti nap nagyjából ki is derült, hogy nem tud jönni, de írta ismét, hogy találkozzunk majd azért, ha ráérek.

Írtam, hogy meddig leszek még a városban (mert én egyetemre járok ide, ő meg itt lakik, én viszont 150 km-rel odébb) amire válaszolt, hogy akkor majd fussunk össze. Ez eddig szép és jó, de alapból az nem stimmel, hogy mondtam, csütörtökig leszek, és rögtön csütörtököt írt, hogy akkor találkozzunk, ha lehet, délután... na most, ha tényleg csütörtökig leszek, akkor a csütörtök már nem a legalkalmasabb, és ez is fura, hogy pont azt mondta. Azért írtam neki, hogy jó a csütörtök, meg, hogy hova mehetnénk, amit láttam, hogy megnézett (pont az üzeneteknél voltam facebookon) és aztán pár perc múlva be volt jelölve neki, hogy mégsem látta... Lehet, hogy túl kombinálom, de egy kicsit úgy érzem, mintha nem is igazán akarna velem találkozni, de akkor meg minek ír ilyeneket?

Ja és a fentebb leírtakból úgy tűnhet, mintha mindig én hívogattam volna, de igazából felváltva történt a dolog.



2013. jún. 23. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer már elutasítottad.
2013. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát elolvastam... külső szemlélőként úgy veszem észre, ezt egy kicsit túl bonyolítod. Nem tudom neked, hogy vannak a vizsgáid, de ha még fogsz vissza menni abba a városba mostanában, mindenképpen találkozz vele és most már tégy egy nagy lépést előre, beszéljetek komolyabb dolgokról. Szigorúan személyesen, ne face-en meg telefonon...stb. Bújtasd ki a szöget a zsákból játssz nyíltabb lapokkal, itt az ideje.
2013. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Éppen azt próbálom igazándiból. De sajnos az érzelmek kifejezése terén egy nulla vagyok, de tényleg :(

Viszont amikor elutasítottam, ő se konkrétumot mondott, eléggé virágnyelven fogalmazta meg, hogy járhatnánk, és kb. csak utólag esett le rendesen... Amúgy mindenképp találkozom vele, ha sikerül, és nem akar lepattintani ezek után, de azért szerintetek van még esélye a dolognak? (amúgy tudom ám, hogy túlbonyolítom, sajnos mindenen sikerül addig agyalnom, hogy a végén magamat kergetem az őrületbe...)

2013. jún. 23. 23:32
 4/4 anonim ***** válasza:
jó lenne, ha valaki válaszolna valami okosat, mert engem is érdekelne.
2013. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!