Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Obzy kérdése:

Miért nem akarhat velem találkozni ezen a héten?

Figyelt kérdés

Sziasztok,hát hol is kezdjem,3 hónapja vagyunk együtt,ő 21(lány) én 20(magától értetődő,hogy fiú vagyok ). A kapcsoalt elején is sok fiúval beszélgetett,illetve az egyik exévet már megis csalta egyszer. A lényeg,nekem most mandula gyulladásom miatt otthon kell maradnom,de hamar gyógyulok és már csütörtökön vagy a hétvégén tudtunk volna találkozni. Szombat óta nem láttam...De ő ragaszkodik a jövőheti találkozáshoz,arra hivetkozva hogy nem akar beteg lenni-.- és még ő van besértődve,mikor kérdeztem,hogy nincs-e más oka meg hasonlóak...eleve mindig én hívom fel,írok rá,meg stb ő a 3 hónap alatt talán kétszer ha rám írt... bezzeg más fiúknak foylton psoztolgat ki fészen meg irogat rájuk...én már nem tudom mire vélni a dolgot. A kapcsolat elején pont az tetszett meg benne,hogy azt hittem végre ez a nő szeretni fog és hogy úgy tünt hogy nem fog megcsalni,és hogy nem egy r*banc...

Kérlek titeket segítsetek,emrt én már nem bírom,foylton ezen kattog az agyam,főleg,hogy msot itthon leszek még egy ideig...


2012. márc. 20. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kattogjon az agyad ezen a lányon, felesleges,nem vagy neki fontos!!!!
2012. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Még annyit,hogy ide írom,amit pl ma beszélgettünk fészen,persze név nélkül...

én:arra gondoltam,hogy szombaton ha van kedved aludhatnánk nálam és vasárnap meg ki mennék veled (az mindegy hova)... ;)

mit szólsz hozzá?

Ő:nem tudom

Én:mitől függ?

Ő:jövőhét mértnem jó?

én:nekem jó,de nem tudom,hogy miért nem akarsz ezen a héten látni sem :S

Ő:majd ha meggyógyultál talizunk/hozzá tenném,hogy már hétvégére semmi bajom se lenne/

Én:ennyi?csak a betegség miatt nem akarsz látni?

pedig biztos hogy addigra rég jobban elszek?

vagy mi a baj?

Ő:semmi...de majd ha meggyógyultál...

nem akarok betegeskedni

Én:csak ez áll a háttérben?

Ő:Mért,mégis mi más lenne a háttérben? meséld már el...

Én:nem tudom,valamit mondtam amivel megbántottalak vagy magányra vágysz vagy akármi...

/késöbb írtam még neki,~2 perccel rá,de ha csak a betegség akkor jó,kikúrálom magam.../

Ő:na megyek

majd beszélünk

/se szia se semmi,pedig én elköszöntem tőle rendesen/


Nem tudom mit kezdjek vele...

2012. márc. 20. 15:41
 3/10 A kérdező kommentje:
de ha nem vagyok neki fontos,akkor mért velem van?
2012. márc. 20. 15:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez elég flegma, csak kihasznál vagy játszik veled. Tényleg nem vagy neki fontos azok alapján amit leírtál. Lapát, szerintem.
2012. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki, még mielőtt ő tenné veled. előbb utóbb úgyis bekövetkezne. csak 1 játék vagy neki
2012. márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem szeret téged.

Hogy miért van veled? Vagy azért mert fél szakítani, vagy azért mert valamire mégis tud használni.

Ha 3 hónapos kapcsolatban már megcsalt akkor nem hiszem, hogy ez a továbbiakban bármitől megváltozna... Ez egy kis ribi, ahogy elnézem, te elég normális vagy, jobbat érdemelsz, minthogy egy ilyen kiscsaj elvegye a csajozástól totál a kedved.


28/n

2012. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy miért van veled?-azt várja hogy te szakíts, vagy épp nincs jobb!

Ez nagyon rossz kifogás,hogy beteg vagy, én olyankor még inkább a párom mellett vagyok és próbálom ápolgatni,filmet nézni vele,hogy ne unatkozzon.

De a leírt beszélgetésbe,az sem érdekli a barátnőd, hogy javulsz e már, hétvégére meggyógyulsz -e. Egyszerűen nem akar veled találkozni, szerinted ez mit jelent egy kapcsolatban????


1.voltam

2012. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jobban vagy már, menj elé a suliba vagy munkahelyére, amikor végez!Lehet kiderül miért nem akar veled talizni, vagy legalább láthatja, hogy meggyógyultál!
2012. márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elso alapveto hiba: nem szabad kimutatni,h.utána vagy.Ilyenkor a csajok túl magabiztosak,s nem is értékelik a fiút.Ne hívd ot,hívjon o....persze néha te is hívhatod.

Második: a csaj nem szeret,ez nyilvánvalo.A jovo heti duma csak koptatás.Ha beteg vagy,nem kell egyutt aludni,de a betegeket illo meglátogatni.Válts taktikát,ha nem akarod kidobni.Ne keresd ot,várd meg,h. o keressen.Mikor fogsz neki hiányozni.Amugy meg az elémenés,nyomulás.Nem tenném.A beszélgetésbol egyértelmu,h.unta a szoveged,azért lépett.

2012. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,igaz,nem tudom hogy tudna kihasználni,mert se pénzes nem vok,se jóképű sem,ajándékokkal se árasztom el és biztos hogy az ágyban is volt már jobb neki ;) annyit hozzá teszekh,ogy hajlamos még a depreszióra...Ja meg,hogy irogat neki egy rakat pali,hogy talizzanak meg minden,nálam sokkal jobbak is,idősebbek...akkor mért én?


Aki azt válaszolta,hogy megcsalt,az elnézte,nem engem csalt emg,hanem valamelyik exét még anno...

2012. márc. 22. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!