Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Oltári nagy baromság MSN-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oltári nagy baromság MSN-en "ismerkedni"? 19/F

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 12:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%
Egyik volt nagy szerememmel is így jöttem össze:))) emlé
2009. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

nem hülyeség, én is "ismerkedek" így

merre laksz? xD

l/18

2009. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
Én is társkeresőn találtam meg életem értelmét, pár levél után MSN kb. 3 hétig és utána tali és a 2. találkozáskor össze is jöttünk és azóta nagyon boldogok vagyunk együtt.. már 7 hónap és 13 napja :)) Ő az én nagy szerelmem!!!:)))
2009. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy az lenne.

Nekem egy srác írt msn-en és aztán kiderült, hogy nap, mint nap egymástól alig 20 m-re járunk suliba, csak eddig nem vettük észre egymást.

Nekem bejön a srác meg mostmár élőben is szoktunk beszélgetni majdnem minden nap. Remélem haladunk majd tovább is.

Szóval sztem nem hülyeség.

16/L

2009. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
61%
annyira nagyon nem, de eléggé el tudja rontani a dolgokat.mondjuk attól függ hogy előtte ismertétek e egymást, vagy csak úgy felvetted iwiw/myvipról. ha ismertétek már egymást, nem gáz, de ha interneten ismerkedtek meg, akkor nem túl jó.
2009. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%
egy picit igen : mert végülis a szerelmet nem a társkeresőn kéne megtáláni az tök gáz :D mondjuk ha megkérdezi az unokád... papa, te hogy ismerkedtél meg a mamával - társkeresőn xD
2009. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak:

Igen társkeresőn

nem lehet mindenkinek filmbeillő első találkozása.


Egyébként már válaszoltam, úgyh nem potozzatok le

2009. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%

Nem bolondság!

Én a kedvesemet társkeresőn találtam meg, 10 napig annyit leveleztünk, hogy többet megtudtam róla, mint 1 év alatt egy átlagos kapcsolatban!

Szerintem ,így neten sokkal könnyebb nyíltnak-őszintének lenni, hisz nem jössz zavarba a másik tekintetétől!

10 nap után találkoztunk .... már messziről tudtam hogy Ő az!

A fejemben legelsőre az villant be:NEKEM KELL EZ A PASI!

már 2 éve rózsaszínű felhőben élünk!!!

Sok sikert!!

2009. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
100%
Húh,én jelenleg msn-ezek valakivel 2 hónapja napi szinten,teljesen magamat adom,remélem ő is...és állatira szerelmes vagyok belé!Egyetlen félelmem az,hogy ha majd talizunk,vajon mi lesz MÁS..Nem fogom e "idegennek" érezni mégis..?Annyira félek ettől,sirni tudnék..Annyira megoszlanak a vélemények itt a neten mindenről:(
2009. okt. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Az utólsónak,,,,

Nyugi,én is féltem mikor először taliztunk,de csak addig míg át nem ölelt végre:)))Több mint 1 éve vagyunk együtt!!!

És már nem vagyunk tizenévesek:))))

2009. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!