Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Oltári nagy baromság MSN-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oltári nagy baromság MSN-en "ismerkedni"? 19/F

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 12:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem,hogy baromság lenne,,lehet hogy pontosan ott találod meg a szerelmet!
2009. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%
Nem. férfiként kutya kötelességed, hogy mindenhol ismerkedj ahol tudsz. Így lesz megfeleően változékony genetikai állománya az emberiségnek.
2009. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
nem, egyáltalán nem baromság:) én a volt barátnőmet chaten ismertem meg, msneztünk pár hónapig, majd összejöttünk, 3 csodás évet töltöttünk együtt:) úgyhogy sok sikert! 23F
2009. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

nem baromság én ott ismertem meg a mostani barátnőmet


21F

2009. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hűha kezdek reménykedni a dologban.:D
2009. okt. 16. 12:11
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Jól teszed,reménykedj:))

Én is 1 társkeresőn találtam rá a páromra,,,bár nem az interneten,,,és már nem is tizenévesen,,,mégis biztam a dologban és megérte,,,1éve vagyunk együtt.

Az első voltam:)))

2009. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Tavaly szilveszterkor elmentem a barataimmal bulizgatni es kibereltunk egy egesz motelt:D Az egyik csaj hozta magaval a baratnojet, ausztriai de tud magyarul. En akkor nem is lattam joforman(tobb oka is van ennek:)))na de a lenyeg hogy a csaj elkerte az ID-at a baratnojetol es gyakorlatilag msn-en ismerkedtunk meg. Fel eve vagyunk egyutt es imadjuk egymast:D Remelem ezutan a szilveszter utan jobban fogok emlegezni ra:P
2009. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

A barátommal msn-en ismerkedtünk meg. Szerintem azért is jó, mert tudunk képet küldeni egymásnak, tehát látjuk hogy milyen a másik. Ha nem tetszik valamiért, akkor úgy mondom meg neki hogy nem nézek a szemébe legalább (nem szeretek másokat megbántani hogy bocsi nem tetszel :S ). Másodsorban pedig, meg lehet ismerni ott a másikat hogy milyen nagyjából. Ha ezek után is tetszetek egymásnak akkor jöhet a tali :D

4 hónapja együtt vagyunk (L)

2009. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Miért lenne baromság?


Amúgy az a kérdés, mi a célod a dologgal. Nyilván nem msnen ismerkedsz, azaz nem random veszel fel msn címeket, hanem máshonnan ismerkedsz aztán felveszed az illetőt. Ha erre gondolsz, ez célravezető lehet sok esetben.


Mert ugye mi az msn? Ez is egy kommunikációs csatorna. Mint a telefon, vagy az sms vagy az élőszó. Ezeken butaság ismerkedni? Önmagában egyiken sem! Az a kérdés hogy csinálod. Ha élőben odamész valakihez h megdugnálak az nyilván butaság ;) Tehát mint kommunikációs csatorna lehetőség, természetesen fenn lehet tartani az msn-t is, semmiképp sem számít butaságnak, egyel több lehetőség!


Amiket tanácsolok: Légy mindig őszinte, és mondd meg a csajnak mit akarsz az elejétől. Ha szimpatikus ne tegyél úgy mint aki nem akar tőle semmit az csak arra utal h nincsenek golyóid ahhoz hogy felvállald magad :P Ha bejön neked és jót beszélgettetek, akkor érdemes átterelni a dolgot más élhetőbb kommunikációs csatornára: telefon, vagy találka.


Minden lehetséges csak hinni kell benne! Ha tudod mit miért csinálsz, hiszel benne, bármit elérhetsz... Nekem már volt intim kapcsolatom úgy lánnyal hogy msnen beszélgettünk előtte.


Az megint más kérdés, hogy ne korlátozd magad: ha msn-en beszélgetsz, az nem azt jelenti hogy utcán nem lehetsz tökös gyerek és mehetsz oda valakihez ha megtetszik! Tehát attól hogy msnezel ne szűkítsd be a lehetőségeidet csak erre. Párhuzamosan vannak egyéb opcióid is ;)


Sok sikert és legyen szép napod!


22/F

2009. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Egyetlen aranyos 12:49-es válaszoló. Te biztosan egy szuper egyenes, gerinces ember vagy...


Hát hogy lehet ilyet mondani? "Legalább nem kell a szemébe néznem"


Könyörgöm, ha valakiről van egy véleményed, akkor legalább vállald fel. Minden más esetben sunyiság, és rosszindulat lesz valamelyik fél oldaláról a dologból.


De megfordítom: te mit várnál el másoktól? Azt hogy hazudjanak, vagy hogy mindig a szemedbe nézve elmondják az igazat? Mert ugyanis ez két irányba működik: azt fogod te kapni, amit te is adsz másoknak. Illetve nem várhatsz el olyat senkitől (jogosan) amit te magad nem adnál meg. Szerintem gondolkodj el még egyszer azon amit mondtál...


Újra 22/F

2009. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!