Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beadta nekem hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beadta nekem hogy mikor osztálytársak voltunk tetszettem neki, közben meg csak megfektetett volna. Miért hazudott?

Figyelt kérdés
Tudom hogy tetszettem neki mert voltak olyan jelek, de annyira mégsem jöttem be neki. Erre most elkezdi hogy oda meg vissza voltam érted, meg jajj mennyiszer álmodoztam rólad, de bazz ennek a fele sem igaz, csak hülyít :D Nagy csajozó. De minek talál ki ilyen kamukat? Meg hogy "te más voltál mint a többi csaj aki bejött nekem". Ez nagyon gáz. Legszívesebben kiraknám facebook üzenőfalra hogy mekkora hazudozó.
2013. júl. 2. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
azért hazudott, mert meg akart fektetni. de ezt mind TE le is írtad. akkor meg mi lehet a kérdésed?
2013. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért hazudott, mert meg akart fektetni, de ezt te is leírtad. "Te más vltál, mint a többi csaj..." - mindegyiknek ezt mondja.
2013. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
azért hazudozik, mert megakar dugni
2013. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem tudom felfogni hogy egy megd*gás miatt képes valaki ilyen meséket kitalálni.
2013. júl. 2. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hazudott, hiszen tetszettél neki. tetszettél, tehát meg dugott volna. Nem kell ennél tovább gondolni a dolgot.
2013. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sajnos vannak, akik így működnek. főleg a fiúk közt... :-(
2013. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert azzal senkit nem tud megfektetni, ha azt mondja, hogy "egy dugásra jó lennél nekem is".
2013. júl. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!