Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ikertestvérektől kérdezném:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ikertestvérektől kérdezném: volt már, hogy beleszerettetek az ikertesótok barátnőjébe?

Figyelt kérdés

Ikerpár vagyunk,egypetéjűek,21 évesek. Sajnos az az igazság,hogy kezdettől fogva tetszett a testvérem barátnője. Mikor először bemutatta,nagyon kedvesnek,aranyosnak,szépnek találtam. Akkor még volt barátnőm. Aztán telt ,múlt az idő,és mivel egyre többet járt hozzánk,sok közös programunk is volt,és úgy érzem,kezdek beleszeretni.

Állandóan rá gondolok.

Szakítottam azóta a barátnőmmel. Nem csak emiatt,egyébként sem volt jó kapcsolatunk.

Irigy vagyok az ikertestvéremre,meg sem merem mondani neki az igazat..


2013. júl. 2. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ugyanugy neztek ki a tesoddal (nem nagyon lehet megkulonobztetni titeket), akkor dealeld le vele, hogy hetente csereltek. Persze szedj fel te is 1 csajt, de az is jo ha o szed fel meg1et.
2013. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár nincs ikertesóm, de szerintem ez általában igaz a tesókra:

A tesód csaja/pasija TABU! Ez a legnagyobb árulás amit elkövethetsz ellene. Már azzal is kellemetlen helyzetbe hozod ha elmondod neki.

2013. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De hogy fogok így tovább élni? Nagyon nem érzem jól magam..

És természetesen nem akarom neki elárulni,de azért képzelhetitek,mit érzek,amikor a lány nálunk van..

2013. júl. 2. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Nőjél inkább fel!
2013. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És szerinted ha elmondod neki azzal fog változni valami?

Gondolod majd a tesód átengedi? Nem hinném.

Gondolod hogy majd szakít vele csak hogy ne kelljen látnod? Nem hinném.

Minden sokkal kínosabb lesz? Egész biztos.

2013. júl. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!