Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti nem érzitek úgy hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek úgy hogy egy ember életszínvonalát nagyrészt a kinézete határozza meg?

Figyelt kérdés
Aki jól néz ki, az általában népszerű, könnyebben elfogadják, könnyen talál vonzó partnert, még munkát is könnyebben kap.
2013. jún. 30. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
50-50
2013. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem úgy.
2013. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az határozza meg, de számít az is.
2013. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre egy cáfolatom van: Bill Gates. Szerencsétlen pont úgy néz ki, mint egy szűzp*csű, ámítógép-függő senkiházi nyomoronc, és mégis a világ egyik leggazdagabb embere.
2013. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben :D de nem szerencsés ha egy munkahelyre félig csövesen mész be.Am szt tök igazad van de nem mindenki olyan..Van sok olyan lány vagy fiu aki nagyon menő de egy átlagos fiuval v lánnyal van.
2013. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Én elvileg nem nézek ki rosszul, legalábbis ilyen visszaigazolásokat kapok, mindig sokaknak tetszettem. Mégis nehezen barátkozok, munkát sem találok egy ideje már, egyedül a párkapcsolatban mondhatom magam szerencsésnek, olyan párom van, akivel boldogok vagyunk és nagyon szeretjük egymást. De az élet többi területe totális kudarc jelenleg.
2013. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azért nem az egész életet határozza meg, de igaz, pazitívum lehet sokszor, párválasztásnál szrintem egyértelmű, hogy a vonzóbb jó eséllyel talál vonzó partnert, mint pl egy csúnya személy. viszont azért azt ne mondjuk, hogy munkát könnyebben kap, ha csak nem fekszik le a főnökkel...ez nem szépség függvénye, és a népszerűségnél sem teljesen, ha valaki jól néz ki, de egy bunkó, utálni fogják, és vannak olyanok, akik népszerűek, társaság közepe, viccesek, és nem a legvonzóbbak..szeretik őket, mert jófejek, persze járni már lehet nem akarnának vele.
2013. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem. Ez szerintem csak egy előítélet. A népszerűek inkább a karakteres emberek. Munkát meg az talál aki el tudja magát adni. Hiába szép valaki ha buta vagy túl félénk és meg sem mer szólalni egy állásinterjún.

Engem elég szépnek mondanak általában sokan irigykedtek, de normális kapcsolatom nem volt. A fiúk oda sem mernek ált jönni. A normálisabb és érzékenyebb pasiknak gondolom kisebb az önbizalma és ezért nem is keresték a kapcsolatot, ezért csak a bunkó beszólások és dudálások maradnak jött-ment pasiktól.

Tehát szerintem semmilyen előnnyel nem jár a szépség, csak max könnyebben lehet valaki színész vagy modell és az is csak akkor ha emberileg normális, van önbizalma stb.

De ha megnézed a leggazdagabb embereket, nem épp a túlzott szépségükről híresek. A jó életszínvonal egyértelmű hogy nincs összefüggésben a kinézettel, sokkal inkább a személyiséggel és avval hogy vki mit tud magából kihozni.

2013. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül ez határozza meg, de benne van a dologban, persze.
2013. jún. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!