Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnál transznemű emberrel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál transznemű emberrel?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 22:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jún. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
32%
Soha
2013. jún. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
FTM-mel járnék, MTF-fel nem hiszem.
2013. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
pasi aki csajnak èrzi magát... csaj aki pasinak èrzi magát.. ha vonzôdnak a lányokhoz èn bármelyikkel szivesen lennèk.. kifejezetten kedvelem õket.. furának mondanak tudom, de akkor is tetszik :) nagyon l/14
2013. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
igen. igazából nekem aztán édesmindegy, kinek milyen nemi identitása van. (ami a szexuális orientációmat illeti: pánszexuális vagyok, tehát még az sem számít, hogy bináris férfi-nő felosztásról legyen szó. amúgy meg én is transz* vagyok.)
2013. okt. 5. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha női teste van, plusz vonzódunk egymáshoz testileg is, lelkileg is (ami a másik részéről nem túl esélyes), akkor miért ne? A lelke lehet felőlem férfias, bár azért egy női lélek jobb lenne... természetesen az is női testben.


Egy hetero férfi.

2013. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Előző: azonban egy ts férfinak hiába van női teste, valószínűleg nem fog belemenni a "hagyományos" szexbe (ahol nőként kell jelen lennie).

A férfi mellkas kialakítására törekszik, azaz hiába vannak női részei, nem fogja azokat örömmel használni az ágyban.

Szerintem ez egy transzneművel való kapcsolat legnagyobb buktatója.

2013. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

a transznemű emberek is sokfélék, ezt ne felejtsük el. vannak, akik a bináris, heteroszexuális normarendszerben élnek, ebbe simulnak bele. vannak, akik egyáltalán nem. vannak, akiknek nagyon erős a diszfóriájuk, ha x és y testrészeikről van szó, míg másoknak egyáltalán nincs kellemetlenségérzetük. változó. vannak végletek is, de ugyanakkor átmenetek is. ahogy a cisznemű emberek, a transzneműek is változatosak, sokféleképpen gondolkodnak a szexualitásról, a testükről stb.

szerintem alap, hogy test minőségétől függetlenül tiszteletben kell tartani a másik fél GONDOLATAIT, ÉRZÉSEIT.


aki erre tévedne, ajánlok pár írást:

[link]

[link]

[link]

kiindulópontnak nagyon jók. természetesen totál érthető, ha valaki nem szeretne transz* partnert, viszont nem árt, ha a sztereotípiákat lebontjuk és kicsit jobban ismerjük ezt a témakört. :)

2013. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Igen. Ugyanis pánszexuális vagyok.
2020. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!