Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el randira, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BellaBee kérdése:

Hogy hívjam el randira, nem túl személytelen egy Facebook üzenet?

Figyelt kérdés

Szóval. Megtetszett valaki az elözö munkahelyemen, ahol tegnap volt az utolsó napom. Az érzés nyilvánvalóan kölcsönön, neki is tetszem. De hogy hívjam el egy 'randira'? Facebook üzenet? Nem túl személytelen?


A sztorihoz hozzá tartozik, hogy egyébként egy lassan 3 éve tartó kapcsolatban élek, szeretem a párom és el tudom képzelni vele az életemet...de valami hiányzik...nem akarom elhagyni, de a kapcsolatunk kissé ellaposodott mostanság és kell egy szikra...


Ez a szikra a másik pasi, viszont a párom és ô is ismerik egymást...igazából nem tudom még, hogy mit akarok ettôl a másiktól, talán csak egy flörtölôs sörözés is elég lenne, hogy az egóm ismét nônek érezze magát...


Na...Ki mit tenne? :D

Köszi!


2013. jún. 27. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van valakid azzal törődj, ne másokkal!
2013. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
már ne haragudj, de ne újat keress,kezdeményezz mással, hanem tedd rendbe a kapcsolatod! eszem megáll!!
2013. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!