Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek bátrabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek bátrabb?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy valahányszor elgondolom hogy ráírok egy csajra, vagy csak simán beszélgetek vele minden szép és jó, de amikor tényleg ott vagyok hogy most akkor na itt az idő meggondolom magam, nem lépek tovább. Mit tehetek ez ellen?

2013. jún. 19. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Veszel magadon egy kis bátorságot és lépsz. Semmi veszíteni valód nincs. Kivéve ha nem cselekszel mert akkor még az esélyt sem adod meg magadnak.
2013. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Semmit. Magadtól nem fog menni. Konkrétan ugyan ilyen vagyok én is és most sikerült áttörni: találkoztam egy nagyon aranyos lánnyal a szalagavatón, táncoltunk, elmondta a nevét. Aztán jött az hogy most fel kéne keresni. 3 napig szenvedtem, végül megkérdeztem az egyik közeli barátomat hogy mit írjak neki. Ő leírt egy szöveget, kicsit átfogalmaztam és elküldtem. Bejött. Ez volt 3 napja de nagyon megérte, azóta naponta beszélünk :)
2014. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 |Orfeusz| ***** válasza:
ja azt kihagytam hogy 16 vagyok, a lány is.
2014. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!