Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legyek türelmesebb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek türelmesebb vagy inkább bátrabb?

Figyelt kérdés

Decemberben felkerestem egy régi (kb. 4-5 évvel ezelőttről ismert)régi ismerősöm. Akkor még gyermekek voltunk és én nagyon nem bírtam a stílusát. Azt hitte, hogy jól áll neki a menőzés és a szarkasztikus viselkedés. Nagyon jól elbeszélgettünk.

Nem ugyanabba az iskolába járjuk utolsó előtti évünket, viszont közel lakik és a suli is egy irányban van, így az utóbbi két hétben 3-4 alkalommal hazakísér(amugy buszozna).

Már voltunk találkán (ami szerintem randi volt) és ott is nagyon jól éreztük magunkat.

Az ironikus stílus megmaradt, de rájöttem, hogy ő ilyen és én nem szeretném, ha megváltoztatná. Őt valaki vagy elítéli vagy szereti. Én az utóbbiakba tartozom...

Üdvözlésképp és búcsúzásképp mindig megölel és kapok tőle két puszit. Sokszor szokott mélyen a szemembe nézni ilyenkor. Meg többször is megérint, illetve mosolyog és egyuttal nevettet is.

Szerintetek legyek türelmesebb vele?

17L



2013. febr. 20. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, legyél türelmes, de szerintem valahogy kezdeményezz is, hogy rágyere mi van
2013. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én egyértelműen azt szűröm le, hogy bejövök neki. de nem tudom, hogy vezethetném rá, hogy jöhet a következő lépés.
2013. febr. 20. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz. Bátorság.
2013. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem is kezdeményezz.. adj pici jeleket , hogy észrevegye , hogy tetszel neki . Ha lép akkor meg nyertügy :) Hajrá
2013. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem is kezdeményezz , adj jeleket
2013. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!