Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek áthívjam? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek áthívjam? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már régebb óta beszélek facebookon me már találkoztunk elmentem a focimeccsére stb. és holnap egyedül leszek itthon és szerintetek áthívjam? Ha igen akkor hogy kérdezzem meg? Úgy gondoltam xboxozhatunk, kinectezhetünk, elmehetünk focizni vagy csak sétálni, fagyizni, tópartra meg ilyenek. Ötletet adtok még, hogy mit csináljunk vagy hogy egyeltalán megkérdezze e? 3 év korkülömbség van :D

2013. jún. 18. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi vagy te és ő mennyi?
2013. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14én-17ő
2013. jún. 18. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Wolfy2001...szóval homi vagy :D
2013. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De te is fiu vagy?
2013. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!