Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Zavarna, ha a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavarna, ha a pasi, aki randizni hívott titeket, egy 1200-as Ladával jönne értetek?

Figyelt kérdés

Mert lehet, hogy hozzájutok hamarosan egy ilyenhez és kíváncsi lennék, ti mit szóltok hozzá.


Természetesen egy hibátlan, rozsdamentes, gyári állapotú autóról van szó, nem egy szétrohadt csotrogányról.


Kb így néz ki:

[link]


2013. jún. 14. 11:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Téged ez zavar, cikinek tartod, hogy "csak" Lada? Ha igen, ne áltasd szerencsétlen srácot, engedd el, hogy találjon egy kevésbé igényes lányt, így neked is lesz lehetőséged olyan sráccal megismerkedni, aki mondjuk Audival megy eléd.
2013. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Üdv. Nekünk van egy x5-ös bmw-nk illetve egy 530-as is. Édesapám mai napig őrzi a régi ladáját és sokszor azzal megyek el itthonrol, mert hangulatos.
2013. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Utolsó!

Engem nem zavar,ugyanis fiú vagyok és én fogok hozzájutni egy ilyenhez. :)


Az, ha valaki az Audi-s pasikra gerjed nem feltétlenül jelenti azt, hogy igényes. Szerintem az nem igényesség.


Egy szép, veteránkorú autó sokkal igényesebb.

2013. jún. 14. 11:59
 14/18 A kérdező kommentje:

12-es!


Szimpatikus hozzáállás! :)

2013. jún. 14. 12:00
 15/18 anonim ***** válasza:

Tuningold meg akkor puncikönnyeztető,de tűnjön ki,ne csak egy Lada legyen hanem turbózd fel,akkor tuti bulamágnes leszel.

Hajrá :)

2013. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem fogok egy gyári állapotú Ladába belepiszkálni, jobban tisztelem annál az eredetiséget. :)
2013. jún. 14. 12:13
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem zavaró, sőt! :)


Egy autó sokat elárul a gazdájáról!


Abszolút meg van a hangulata és kicsi piszkálással megy mint a mérgezett egér a maga stílusában (sport kipufogó, 5-ös váltó). ;)


Ha már van egy ilyen kocsid és becsben tartod és lesz párod közös programoknak veterán autós találkozók is szóba jöhetnek. Persze olyan partner kell, aki elkísér és nem unja majd magát még te nézelődsz esetleg eszmecserész típustársakkal. :)


Én egy találkozón beleszerettem egy piros '85-ös 1200s-be és később beleülhettem, majd megismerkedtem a tulajjal és szerelmes lettem. :) Azóta jobban szeretem azt a kocsit, a többi autójába még nem volt szerencsém ülni (szintén Ladák). Meg van a feeling amikor az utcába feltűnik a sok puccos új autó között egy kerek lámpás szögletes szoci autó. :) Jó érzés amikor a városba, vagy a parkolóba megcsodálják, hisz igaz vannak még az utakon, de szép tip-top állapotú már csak elvétve közlekedik. Amik pedig restaurálva vannak azok csak találkozókon láthatóak. :)


Hajrá, sok sikert!


24/N

2013. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem aztán szamárral is jöhetnél.
2013. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!