Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Buktok a motoros pasikra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Buktok a motoros pasikra?

Figyelt kérdés

Úgy átlagba....

Én 18 vagyok, sokat mocizok a városba (SIMSONNAL, egyenlőre erre tellik), és sok csajjal szoktam szemezni, stb...

Sokszor vevők az adásra, de nem tudom csak szánalom, vagy érdeklődés....

És esetleg mit mondjak neki, ha bevágok elé, és leszólítom?

(ha full nem ismerem)

Azért írom ezt, mert elegem van a lotyókból, és igazi barátnőt szeretnék....

(most haggyuk ki a supermotos 600 as, meg 1000-res mocikkal repesztőket)


2009. okt. 10. 12:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
ne ezzel csajozz. inkabb elobb csajozz es utana vidd el egy korre. az ugy tuti bejon. amugy en orvosis vagyok es imadom a motrosakat: elso osztalyu szerv donorok!!! :p
2009. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy "Csepelt", azt imádják!
2009. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%
vegyél babettát XD ha elromlik a motorika átváltassz kerékpár üzemmódra XD
2009. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Egy a lényeg! Ha simsonod van. Tartsd igényesen rendbe. Fontos a nőknek a tisztaság. Ne legyen szakadt az üléshuzat, kopott a festés a króm. És persze flottul induljon. Mert elég égés a csajok előtt, ha nem. És ne próbálj meg vagánykodni a simsonnal. Nem arra való. A hangsúly a jólszituáltságon van. Tudom mert nekem is az van.
2010. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

S simsonozás életérzés nem pedig csajozógép.

az egy atomcsajozógép

2015. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Simsonnal igenis lehet csajozni, sokszor volt olyan hogy megálltam a pirosnál, egy-két gázfröccsre elmosolyodtak, és nem lenézős mosoly volt. Egyszer utánam ordibált egy, visszafordultam, elkezdtem vele dumálni de a barátnői nem engedték hogy felüljön. :/ :D Nem egy kotla példánnyal kell menni és akkor valahogy motornak is fogják nézni.
2016. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!