Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Buktok a motoros pasikra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Buktok a motoros pasikra?

Figyelt kérdés

Úgy átlagba....

Én 18 vagyok, sokat mocizok a városba (SIMSONNAL, egyenlőre erre tellik), és sok csajjal szoktam szemezni, stb...

Sokszor vevők az adásra, de nem tudom csak szánalom, vagy érdeklődés....

És esetleg mit mondjak neki, ha bevágok elé, és leszólítom?

(ha full nem ismerem)

Azért írom ezt, mert elegem van a lotyókból, és igazi barátnőt szeretnék....

(most haggyuk ki a supermotos 600 as, meg 1000-res mocikkal repesztőket)


2009. okt. 10. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
ha csajozni akarsz inkább hagyd otthon a simsont.. 20L
2009. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha valóban egy normális lánnyal vakarsz kezdeni, akkor az nem a motorod miatt érdeklődik feléd, mivel normális. Engem sosem izgattak a kocsik és a motorok, és szerintem ezzel a legtöbb lány így van.
2009. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Nekem az a tapasztalatom, hogy a motoros pasik nem a világszépei, mondhatnám, hogy csúnyák vagy túl öregek. Megnézem a motort milyen jó, a pasi leveszi a sisakot és ronda a feje. Normális lányt nem a motorod érdekel. Ja és ne hidd azt, hogy nagymenő lehetsz egy simsonnal, mert azzal csajozni nem lehet.
2009. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
nem,engem irritálnak:s bocsi:(
2009. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
simpsonal nem lehet csaozni. Egy 600as vagy 1000-es ZX-R már lehet!
2009. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
61%
Simsonnal akarsz barátnőt? Már ne is haragudj azzal vagánykodni olyan, mint azzal, hogy valaki bliccel a buszon. Az a lány aki a vagány fiúkat kdveli ki fog röhögni, akinek meg amúgy is bejönnél, annak meg mindegy milyen motorod van.
2009. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ahham, tehát ez kuka....

Am csak leginkább őrültködére használom a mocit, utóbbi időbe jött a "csajozós-szemezős" oldala.

WAzze akkor azok alapján amit írtatok a csajokat pont a számomra 2 legkedvesebb dolog nem érdekli:KOCsik, motorok????

Akkor mégis mi jön be nekik??? HA KOTTARÉSZEGRE iszom magam, vagy mi?

2009. okt. 10. 13:09
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
nem érted hogy mire próbálnak itt neked rávilágítani: egy simson ciki akkor hogyha azzal akarsz felcsípni valakit. menj el egy buliba ismerj meg valakit aztán ha jártok vidd el egy körre vele meg tanítsd meg vezetni, de ne ezzel próbálj nőzni mert csak ki fognak röhögni. egyébként azoknak a nagy része akiknek tényleg komoly motorjuk van, valóban lúzerek, ezzel próbálnak kompenzálni. a lényeg az hogy egy simson nem említendő az előnyeid közt, remélem mostmár érted.
2009. okt. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Azért a motorok, kocsik és az állandó részegségen kívül vannak dolgok amik érdekelik a lányokat. Mellesleg ha örökösen részeg az egy fiúnál is épp olyan undorító mint egy lánynál.
2009. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

"számomra 2 legkedvesebb dolog nem érdekli:KOCsik, motorok?"


...olajos ronggyal óvja a tárgyi világot...

2009. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!