Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudom elhitetni vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elhitetni vele, hogy normális vagyok?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, 2 évig egy iskolába jártam vele. MSN-en beszéltem vele, de nem akar járni velem, még barátkozni se nagyon, mert 4-es a magatartásom, neki meg 5-ös. Én mondtam neki, hogy normális vagyok, de nem hiszi el. Hogyan tudom bebizonyítani, hogy nem vagyok bunkó, ha nem akar velem találkozni?
2009. okt. 10. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Keress olyan csajt akiknek a rossz fiúk jönnek be.

De ez a 4-es magatartás egyáltalán nem gáz. Nem jössz be neki és inkább erre fogja. Voltak osztálytársaim akiknek 2-3-as és mindig volt csajuk.

2009. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ez 100% hogy csak kifogás. A 4-es magatartással nincs semmi baj, nem számít rossznak. Ha meg tetszenél neki akkor nem a jegyeid alapján döntene ilyesmiről.
2009. okt. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

hát figyelj, a jegy nem számít, vagy tetszel neki vagy nem!

ebben az esetben sajnálom de nem tetszel neki, mert kifogásokat keres(kereshetett volna jobbat is) hagyd békén, majd lesz másik...

sok sikert

puszi:-)

*_*

2009. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Próbálkozz olyan lánynál aki nem gyökér.
2009. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

az a csaj a láma...

biztos a kockák jönnek be neki

2009. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy idióta, küldd szépen haza a mamihoz, mert még eldádázzák a fakanállal ha egyszer kimarad otthonról! Még ilyen gyökérséget, besz@rááás!
2009. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
geccci de jót röhögtem! "nem járok veled, mert csak 4-es a magatartásod" ha valamelyik csaj ezt mondaná (mellesleg volt már 2-es is), sírva fakadnék a nevetéstől. ezt maximum általános negyedik osztályáig tudom elképzelni...
2009. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
gáz. ha ezen múlna, akkor még életemben nem dugtam volna, 2-esnél csak néhányszor kaptam jobbat.
2009. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
ekkora kamukérdést :D
2009. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de hogy mostmár nekünk sem fogod tudni beadni, arra is van esélyed :D
2009. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!