Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak normális lányok Budapes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bravehart kérdése:

Vannak normális lányok Budapesten?

Figyelt kérdés

Vannak normális lányok Budapesten? Egyszerűen nem vagyok képes megérteni, hogy miért plázacica a budapesti lányok 90%-a. Nem is léteznek már normális, kicsit visszahúzódó, normális párkapcsolatra vágyó lányok? Vagy olyanok akik nem cigiznek és nem isszák le magukat minden hétvégén talajrészegre? Ha léteztek még néhányan, akkor szívesen megismerkednék veletek mert a plázacicusok társaságára nincs túl sok igényem :D

egy 18 éves budapesti fiú


2013. jún. 12. 17:11
 1/8 Zakathol ***** válasza:

"miért plázacica a budapesti lányok 90%-a. Nem is léteznek már normális, kicsit visszahúzódó, normális párkapcsolatra vágyó lányok?"


De. A maradék 10%.

2013. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak normális lányok csak irtó kevesen
2013. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Plázacica 90%

Ja, a plázákban esetleg. A valóságban inkább ők a 10%.

2013. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze csak őket maximum akkor látod az utcákon ha suliba mennek vagy onnan haza, vagy ha esetleg más egyéb dolguk van.

Én ismerek egy olyan lányt igaz itt vidéken aki csak akkor mozdul ki ha elmegy a suliba vagy haza utána és aztán ha dolgozni megy diákmunkára akkor látni őt igazán.

Pedig helyes lány, követi a divatot, nagyon szép, de nem nagyon mozdul ki.

2013. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, méghozzá Éjjel-Nappal.


Ezek mind nagyvárosi lányok, mégis mit hittél?

2013. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vidéken én is ismerek olyan lányokat,de itt budapesten mint ha teljesen más lenne az értékrendjük vagy nem tudom...Az itteni lányok sokkal magasabb elvárásokat támasztanak szerintem...bár lehet h én látom rosszul
2013. jún. 12. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, ebbe a felsorolásba ezek szerint én sem esek bele, mert cigizek. De ettől még normális lánynak tartom magam.


Egyébként ha te ezt látod, akkor valószínűleg rossz helyen keresgélsz.

2013. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem,hogy az kapásból nem normális aki cigizek,csak mivel én nem cigizek nem elvárás nálam,hogy valaki cigizzen :D

De azzal sincs semmi gondom,ha valaki cigizik,sőt ez a legkisebb probléma...:)

2013. jún. 12. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!