Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék normális fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék normális fiúkkal ismerkedni Budapesten belül?

Figyelt kérdés

Nem tudom,konkrétan hova menjek,utcán elég sokan leszólítottak már,meg hasonlók,de semmi se lett belőle,mert vagy nem tetszett,vagy csak dicséretek voltak,vagy többet sosem láttam.:D(meg a normálisak nagy része azért nem ennyire bátor,hogy odajöjjön hozzám) Gondoltam,nem vagyok ezek alapján egy olyan hű de ronda/szerencsétlen lány,ezért próbálkozhatnék valahol máshol,de nem tudom,hol. :S Van valami ötletetek?

16/L


2012. júl. 5. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
én ittvagyok szivesen megismerkednék veled:) 20F
2012. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ebben az időpontban a normális fiúk ebédelnek. Amúgy valamelyik nagyáruháznak nevezett gyülekezőhelyen.
2012. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nemhiszem hogy azok a normálisak akiik épp ülnek a kinaiban az árkádban:D

én pl. szakdolgozatot irok.

2012. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok teljesen normális, de attól még megismerkedhetünk. F 18
2012. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

először is mit értesz normális fiun?az olyat aki dolgozik,sportol,nem díszpintyként viselkedik.hanem érett férfiként.vagy az árkádban lógó anyuci pénzét szóró mihasznak senkikre gondolsz.mert azért nem mind1

mostanában elég sok papírt kellett elintéznem,és rengetegett járkáltam motorral.na meg munkába járás közben is láttam normális.foci pálya közelében.uszoda,könyvtár.út közben.

igazából erre nem igen lehet válaszolni,hogy hol találsz

f18

2012. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Westend... De ha gondolod elmehetek oda, és találkozhatunk :D 16/F
2012. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6/6 westend mi :D viccelsz ügye?
2012. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még jó hogy viccelek :D Sok papír kutya van ott
2012. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok a normális arc de mit jelent nálad az hogy nomrális? :)

20/F

2012. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Normális alatt azt értem,aki tisztességes,és komolyan gondolja a dolgot,és nem egy rózsaszín felszínes díszmajom,hanem olyan,akit illik is fiúnak/férfinak nevezni,és van korához való esze.:)
2012. júl. 18. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!