Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy 20 éves srác csak facebookon mer ismerkedni, a való életben viszont nem? Ki sem jön a házból

Figyelt kérdés

Nekem ez nagyon furcsa. Akármikor megbeszéljük, hogy találkoznunk kéne végre, akkor így-úgy-amúgy mindig elmarad, viszont facebookon meg éjjel-nappal kapom az üzeneteket tőle. Ha összefutunk véletlenül, akkor meg alig mer megszólalni. Nagyjából 5 percnyire lakunk egymástól, mégsem hajlandó kilépni a házból. Szerintetek ez normális?

19L



2013. jún. 10. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont azért, amiért minden nyomi gyerek izomjani a neten.
2013. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalma, antiszociális, nagyot csalódott a társadalomban/életben. Kismillió oka lehet.
2013. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert sz@r a világ, és unalmas, felszínes!
2013. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

neten könnyű gátlások nélkül beszélni bármit :D

élőben már másabb... nem mindenki szuper-gátlástalan

2013. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Méjveder válasza:
Amikor kb 14-15 voltam tetszett egy atomjó csaj, gyönyörű volt, arcra testre is és hatalmas mellei voltak. Eljutottam a randiig, de aztán baromi kényelmetlen volt vele bárhova menni, mert mindenki őt nézte, amiből ő kb semmit nem vett észre, én persze igen, plusz minden csávó, idősebb kigyúrt állatok úgy néztek rám mintha meg akarnának ütni, hogy ez a kis gizda lúzer mit keres egy ilyen csajjal, komolyan mondom baromi nyomasztó volt. De mentségemre akkortájt még elég vézna és fiatal voltam, nem nagyon volt önbizalmam. De pl ez is lehet egy ok hogy esetleg túl szép a lány, ő magát rondának tartja nem hisz magában, meg fél hogy kiábrándítja valahogy, ezért inkább gép mögül, a "biztonságos távolból" udvarol. De azért 20 éves létére kicsit béna. Sztem legyél tökös és menj utána ha tetszik, ne finomkodj vele, látogasd meg stb. Minden ilyen defektből adódó falat le lehet dönteni.
2013. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézz ki az utcára és meglátod miért.

Nekem sincs kedvem ilyen népekkel bratyizni, a csinterneten meg rákereshetsz azokra, akiket te akarsz látni, nem pedig a szeméthalmon kell kapirgálni és remélni hátha összejön a gyémántfélkrajcár. Vannak olyan emberek, akiknek a fejében nem csak egy cintányéros majom ugrál, na őket tekinti az normális, khmmm "normális" réteg megveszekedett őrültnek. Igen, ott tartunk, hogy ez a normális, köszönjük média.

2013. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!